Vectra - opinie, aktualne oferty Internetu i Telewizji

{{ reviewsOverall }} / 5 Opinie klientów (10 opinii)
Jakość usług1.7
Obsługa klienta1.6
Cena2
Parametry1.7

Vectra to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Do usług tego dostawcy ma obecnie dostęp ponad 1,7 mln klientów i aż 2100 miejscowości w kraju. Co ciekawe, firma obejmuje swoim zasięgiem ponad 12 mln konsumentów na terenie Polski. W zakres usług świadczonych przez tego dostawcę zaliczamy: telefonię komórkową, stacjonarną, telewizję, Internet światłowodowy oraz wiele usług dodatkowych.

Ogólne informacje
Opinie
Oferty Internetu
Oferty Telewizji
Oferty Internet+TV

Opinie o Vectra

Poznaj opinie osób, które już korzystały z usług tego operatora!
Jakość usług1.7
Obsługa klienta1.6
Cena2
Parametry1.7
Dodaj opinie
Opinie klientów Zostaw opinię
Sortuj wg:

Zostaw ocenę operatora jako pierwszy.

Ocena zweryfikowana
/ 5
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Ten dostawca nie posiada jeszcze recenzji. Dodaj ją pierwszy.

Avatar
Pokaż więcej
Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię

Co można znaleźć w ofercie Vectry?

Vectra to firma z wieloletnim doświadczeniem. Z roku na rok klienci tego operatora mają dostęp do coraz nowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych w Polsce. W ofercie siedzi Vectra można znaleźć przede wszystkim usługi:

 • Internetu światłowodowego;
 • telewizji cyfrowej;
 • telefonii komórkowej;
 • telefonii stacjonarnej.

Oprócz powyższych Vectra daje klientom dostęp do wielu usług dodatkowych w cenie abonamentu. W ramach ofert Internetowych operator proponuje też wygodny dostęp do serwisu Netflix. Co ciekawe, w propozycji Vectry znajdziesz też usługi promocyjne. Jakie? Może to być Internet światłowodowy w cenie promocyjnej przez 2 miesiące, wynoszącej 19,99 złotych za 300 Mb/s, a następnie 49,99 złotych. Zwróć też uwagę na to, iż ten dostawca pozwala na wygodne połączenie usług Internetowych i telewizyjnych w jednym, niższym abonamencie.

Zalety Vectry

Zalet firmy Vectra jest wiele. Każdy klient tego dostawcy może liczyć nie tylko na profesjonalne podejście pracowników do każdej sprawy, ale też atrakcyjne oferty Internetu i telewizji pod względem finansowym. Jakie są największe zalety tego operatora? Oto kilka z nich:

 • liczne promocje na usługi Internetowe i telewizyjne;
 • dostęp do serwisów streamingowych w ramach abonamentu;
 • atrakcyjne ceny;
 • bezawaryjność usług;
 • wiele możliwości kontaktu i podpisania umowy;
 • krótki czas podłączenia usługi – do 3 dni roboczych.

Wady Vectry

Oczywiście firma Vectra ma swoje wady tak, jak każdy inny operator telekomunikacyjny. Przed nawiązaniem współpracy warto się z nimi zapoznać. Dzięki temu unikniesz późniejszego rozczarowania, jeśli jakość usług nie spełni Twoich oczekiwań. Wady Vectry to głównie:

 • braki pracownicze w obsłudze klienta;
 • częste opóźnienia w aktywacji usługi;
 • długi czas oczekiwania na infolinii w celu połączenia z konsultantem;
 • problemy ze stabilnością połączenia Internetowego w niektórych lokalizacjach.

Dodatkowe usługi Vectry

Jeśli chodzi o dodatkowe oferty Vectry, warto zaznaczyć, iż jest ich bardzo dużo. Zaliczamy do nich przede wszystkim dostęp do:

 • serwisów streamingowych:
  • Netflix;
  • Viaplay;
  • TVN 24GO;
  • Player;
 • prasy online;
 • audiobooków w serwisie Lection;
 • serwisu TIDAL;
 • usług firmy AXA – ubezpieczenia.

Jak widać, usługi dodatkowe to mocna domena tego operatora. Warto też wiedzieć, ze podpisując umowę na Internet lub telewizję z tym dostawcą, masz możliwość korzystania z kanałów HBO i to w cenie abonamentu.

HBO w ofercie Vectra

W ramach pakietu telewizji smart i TV poza domem w firmie Vectra otrzymasz dostęp do wielu kanałów stacji HBO. Oprócz tego w strefie klienta zamówisz indywidualny dostęp do HBO GO i HBO OD i zapewnisz rozrywkę całej swojej rodzinie. Aby otrzymać wycenę pakietu, należy zalogować się przez panel klienta na stronie Internetowej operatora.

Netflix w ofercie Vectra

Netflix dostępny jest w ofercie Vectra w dwóch pakietach. Możesz korzystać z tego serwisu streamingowego w opcji Internet + Telewizja + Netflix lub TV Smart + Netflix. W cenach od 49,99 do 59,99 złotych otrzymujesz nieograniczony dostęp do Netflixa, Internet do 600 Mb/s i dodatkowe kanały telewizyjne.

Viaplay w Vectrze

Viaplay to usługa dostępna w ramach pakietu firmy Vectra, gdzie konsumenci mają dostęp do filmów, seriali i sportu na żywo. W cenie wynoszącej 34 złote miesięcznie masz dostęp do nieograniczonej rozrywki. Oprócz tego aktywacja pakietu jest darmowa, a za pierwszy miesiąc nie zapłacisz ani złotówki.

Historia operatora

Vectra to dostawca usług telekomunikacyjnych, który działa w Polsce już od 1991 roku. Pierwsza siedziba znajdowała się w Słupsku. Do 1995 roku firma przejęła już istniejące sieci kablowe w kilku polskich miastach, jak np. Wrocław, Elbląg i Bielsko-Biała. Vectra przejęła w 2009 roku firmę Spray SA i rozpoczęła intensywną rozbudowę swojej sieci. To właśnie od tego czasu Vectra stała się liderem wśród dostawców telewizji cyfrowej.

Na przestrzeni lat przedsiębiorstwo stale inwestowało w rozwój nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych, dzięki czemu oferta firmy to nie tylko Internet i telewizja. Konsumenci obecnie mają dostęp do sieci światłowodowych, telefonii komórkowej oraz usług dodatkowych, jak np. ubezpieczenia.

Awaryjność usług

Jeśli chodzi o awaryjność usług operatora Vectra, warto zwrócić uwagę na opinie konsumentów w tym zakresie. Zdania na temat jakości świadczonych usług są podzielona. W przypadku telewizji cyfrowej klienci Vectry są w większości zadowoleni z dostępu do kanałów HBO i innych.

Analizując jednak awaryjność usług Internetowych, istotne jest to, iż firma wciąż stara się dopracować rozwiązania techniczne, by zminimalizować liczbę usterek. Nie zawsze jednak się to udaje. Konsumenci jasno wskazują na fakt, iż Vectra w wielu lokalizacjach ma problemy z zasięgiem i stabilnością sieci. Bardzo często rozwiązywanie problemów trwa nawet kilka dni. Mimo niewielkich potknięć warto zastanowić się nad nawiązaniem współpracy z tym operatorem w zakresie TV cyfrowej oraz Internetu.

Czy to polska firma?

Vectra to polska firma, która powstała w 1991 roku w Słupsku. Jest to zdecydowanie przedsiębiorstwo z polskim kapitałem, które na przestrzeni lat przejęło wiele firm telekomunikacyjnych i rozwinęło sieć swoich usług. Obecnie Vectra posiada wiele punktów obsługi klienta w całej Polsce, co przekłada się na stopniowe zwiększanie liczby konsumentów.

Zasięg usług

Vectra zasięgiem swoich usług obejmuje zarówno największe miasta w Polsce, jak i nieco mniejsze miejscowości. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo na swojej stronie Internetowej udostępnia narzędzie do analizy dostępności usług w wybranej lokalizacji. Ogólnie rzecz biorąc, Vectra jako operator telekomunikacyjny praktycznie w całej Polsce daje klientom dostęp do:

 • Internetu bezprzewodowego;
 • Internetu światłowodowego;
 • telefonii komórkowej i stacjonarnej;
 • telewizji cyfrowej.

Czy Vectra ma światłowód?

Vectra ma w swojej ofercie światłowód i to w mocno atrakcyjnych cenach. Połączenie światłowodowe w przypadku tego operatora dostępne jest już od 19,99 złotych za 300 Mb/s przez pierwsze 2 miesiące, a następnie 49,99 złotych. Dla wymagających konsumentów firma w ramach abonamentu udostępnia urządzenia sieciowe wysokiej jakości oraz wiele usług dodatkowych. Podpisując umowę na światłowód w Vectrze, można też uzyskać dostęp do 61 kanałów TV i TV online.

Telefonia komórkowa Vectra

Telefonia komórkowa w Vectra to usługi oparte na bezprzewodowej sieci telekomunikacyjnej lub kablowej. Warto mieć na uwadze fakt, że korzystanie z usługi telefonii komórkowej u tego operatora zapłacisz tylko 19,99 złotych miesięcznie z nielimitowanymi rozmowami i SMSami w Polsce i UE. Oprócz powyższych w ramach abonamentu komórkowego otrzymasz 10 lub 30 GB Internetu w zależności od wybranej oferty.

Vectra – TV online

W ramach dostępu do telewizji online firma Vectra proponuje dostęp nawet do 95 kanałów telewizji poza domem. Oprócz tego, podpisując umowę, otrzymujesz dekoder TV Smart 4k i router Wi-Fi w cenie. Umowę na TV online możesz podpisać łącznie z propozycją Internetu lub bez. Sama instalacja usługi w przypadku sieci Vectra to symboliczna złotówka, a czas obowiązywania umowy to standardowo 24 miesiące.

Vectra na usługi TV poza domem proponuje tzw. TV Smart GO. Co to oznacza? W ramach pakietu klienci mają dostęp do wielu kanałów online, jak np. HBO GO, TVN HD, TVP 1, TVP 2 oraz AXN. To jednak nie wszystko. Ze szczegółową ofertą można zapoznać się po kontakcie z przedstawicielem Vectry lub bezpośrednio na stronie Internetowej.

Ciekawą konkurencją dla TV online Vectry jest oferta telewizyjna Netii. Pakiet Premium Kino to aż 190 kanałów TV i dostęp do Internetu 300 Mb/s w konkurencyjnej cenie. UPC również oferuje atrakcyjną ofertę, gdyż za 600 Mb/s transferu i 176 kanałów TV online zapłacisz około 60 złotych. Jak widać, Vectra to nie jedyny operator proponujący Internetową telewizję w ramach swoich usług telekomunikacyjnych.

Kontakt – Vectra. Jak zamówić usługi?

Z firmą Vectra można skontaktować się na kilka sposobów. Jako klient zainteresowany ofertą możesz udać się do stacjonarnych punktów obsługi klienta. Główna siedziba firmy znajduje się pod adresem:

VECTRA S.A.
Aleja Zwycięstwa 253
81-525 Gdynia

Jeśli chcesz szybko podpisać umowę i rozpocząć korzystanie z usług, koniecznie skontaktuj się z serwisem Teletropiciel.pl pod numerem 881 308 302 lub poprzez formularz kontaktowy. To najszybszy sposób na zapoznanie się z aktualną ofertą Vectry i zamówienie usługi.
Aby zapoznać się z aktualną ofertą lub rozwiązać problemy związane z usługami, dostępny jest także kontakt telefoniczny pod numerem: (+48) 601 601 601. Każdy klient ma także dostęp do panelu konsumenta na stronie Internetowej. W tym miejscu masz wgląd w aktualne faktury, zadłużenia oraz aktywowane usługi telekomunikacyjne w sieci Vectra. Wszelkie skargi, zażalenia i prośby należy kierować na adres korespondencyjny firmy lub e-mail: kontakt@vectra.pl.

Wszystkie oferty Internetu od Vectra

1 MIESIĄC ZA 4,99 ZŁ
Internet
Vectra
Internet światłowodowy
450 Mb/s
59.99zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
 48 kanałów w tym 32 HD w cenie!
48 kanałów w tym 32 HD w cenie!
Opłata za router + 4,99 zł/mies.
Opłata za router + 4,99 zł/mies.
InstalacjaInstalacja
od 1.00 zł
Okres umowyOkres umowy
12/24 mies.
3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ!
Internet
Vectra
Internet światłowodowy
600 Mb/s
69.99zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
 48 kanałów w tym 32 HD w cenie!
48 kanałów w tym 32 HD w cenie!
Opłata za router + 4,99 zł/mies.
Opłata za router + 4,99 zł/mies.
InstalacjaInstalacja
od 1.00 zł
Okres umowyOkres umowy
12/24 mies.
SUPER SZYBKI
Internet
Vectra
Internet światłowodowy
900 Mb/s
74.99zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
 48 kanałów w tym 32 HD w cenie!
48 kanałów w tym 32 HD w cenie!
Opłata za router + 4,99 zł/mies.
Opłata za router + 4,99 zł/mies.
InstalacjaInstalacja
od 1.00 zł
Okres umowyOkres umowy
12/24 mies.
SUPER SZYBKI
Internet
Vectra
Internet światłowodowy
1,2 Gb/s
109.99zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
 48 kanałów w tym 32 HD w cenie!
48 kanałów w tym 32 HD w cenie!
Pierwszy miesiąc za 1 zł!
Opłata za router + 4,99 zł/mies.
Opłata za router + 4,99 zł/mies.
InstalacjaInstalacja
od 1.00 zł
Okres umowyOkres umowy
12/24 mies.
Internet
Vectra
Internet Mobilny 20 GB
19.99zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
InstalacjaInstalacja
od 24.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet
Vectra
Internet Mobilny 100 GB
44.99zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
InstalacjaInstalacja
od 24.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet
Vectra
Internet Mobilny 300 GB
64.99zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
InstalacjaInstalacja
od 24.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.

Internet Vectra

Vectra to jeden z wiodących operatorów Internetu w Polsce. W ofercie firmy Vectra znajdziesz zarówno stacjonarny Internet domowy, jak i Internet mobilny. Łącza internetowe od Vectry bazują na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, co zapewnia dużą prędkość i stabilność.

Vectra – Internet stacjonarny

Stacjonarny Internet domowy Vectra to trzy stałe pakiety z łączem Internetowym o prędkości od 300 Mb/s aż do 1200 Mb/s:

 • Domowy Internet stacjonarny do 300 Mb/s – Internet światłowodowy o prędkości do 300 Mb/s. W ramach usługi otrzymamy router Wi-Fi. Jest to podstawowa oferta Internetu Vectra.
 • Domowy Internet stacjonarny do 600 Mb/s – Internet światłowodowy o prędkości do 600 Mb/s. W ramach usługi otrzymamy router Wi-Fi 6 oraz pakiet stalowy telewizji, zawierający 39 podstawowych kanałów telewizyjnych.
 • Domowy Internet stacjonarny do 1200 Mb/s – Internet światłowodowy o prędkości aż do 1200 Mb/s. W ramach usługi otrzymamy router Wi-Fi 6 oraz pakiet stalowy telewizji, zawierający 39 podstawowych kanałów telewizyjnych.

Vectra – Internet mobilny

Internet mobilny Vectra to trzy pakiety różniące się dostępnym, miesięcznym limitem danych do wykorzystania:

 • Internet mobilny 20 GB w technologii LTE
 • Internet mobilny 100 GB w technologii LTE
 • Internet mobilny 300 GB w technologii LTE

Co wyróżnia Internet od Vectry?

Vectra korzysta z najnowszych technologii dostarczając swoim klientom Internet światłowodowy, co przekłada się na wysoką prędkość i stabilność łącza. Umowa w przypadku Internetu stacjonarnego może być podpisana na czas nieokreślony, lub na okres 24 miesięcy. Wyjątek stanowią oferty specjalne dla studentów, gdzie okres trwania umowy może być krótszy.

W wielu pakietach Vectra oferuje specjalne modemy z WI-Fi 6. Jest to najnowsza technologia Internetu bezprzewodowego, gwarantująca wysoką prędkość i niskie opóźnienia w transmisji danych. Warto również pamiętać o usługach dodatkowych, takich jak Netflix czy Tidal, które znajdują się w niektórych pakietach.

Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na stalowy pakiet telewizji, dostępny gratis w pakiecie z Internetem 600 Mb/s oraz 1200 Mb/s.

Jak zamówić Internet Vectra?

Możesz bardzo łatwo skorzystać z oferty Internetu od Vectry za pośrednictwem serwisu Teletropiciel. Wystarczy, że wpiszesz swój adres do naszej porównywarki, wybierzesz kategorię “Internet”, a następnie znajdziesz interesującą Cię ofertę. Dzięki temu będziesz pewien, że dana propozycja jest dostępna pod Twoim adresem. Następnie, wystarczy że znajdziesz interesującą Cię ofertę i klikniesz “Zamawiam”. Pamiętaj, że korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe.

Wszystkie oferty Telewizji od Vectra

Telewizja
Vectra
45 kanałów
24.99zł/mies.
Kup Online
InstalacjaInstalacja
od 1.00 zł
Okres umowyOkres umowy
12 mies.
Telewizja
Vectra
82 kanały
39.99zł/mies.
Kup Online
InstalacjaInstalacja
od 1.00 zł
Okres umowyOkres umowy
12 mies.
NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY
Telewizja
Vectra
139 kanałów
59.99zł/mies.
Kup Online
InstalacjaInstalacja
od 1.00 zł
Okres umowyOkres umowy
12 mies.
Telewizja
Vectra
179 kanałów
69.99zł/mies.
Kup Online
InstalacjaInstalacja
od 1.00 zł
Okres umowyOkres umowy
12 mies.

Telewizja Vectra

Vectra jest najbardziej znana jako operator Internetu, jest to jednak jeden z większych dostawców telewizji w Polsce. Vectra oferuje 4 pakiety telewizji, różniące się między sobą ilość dostępnych kanałów. Jakie pakiety telewizji znajdziemy w ofercie Vectry?

 • Pakiet stalowy telewizji – pakiet dostępny jedynie jako dodatek do pakietów internetowych. Zawiera on 39 najbardziej podstawowych kanałów telewizyjnych, takich jak TVP1, TVP2, TVN czy Polsat. Zdecydowana większość kanałów z pakietu stalowego można oglądać w ramach telewizji naziemnej.
 • Pakiet srebrny telewizji – pakiet zawierający 78 kanałów telewizyjnych oraz 47 kanałów dostępnych w TV Smart Go. Wciąż jest to bardzo podstawowy pakiet, w którym nie znajdziemy zbyt wielu kanałów filmowych czy sportowych. W jego skład wchodzi jednak kilka stacji informacyjnych, takich jak Wydarzenia 24, Polsat News 2 czy TVN24 Bis.
 • Pakiet złoty telewizji – pakiet zawierający 136 kanałów telewizyjnych oraz 95 kanałów dostępnych w TV Smart Go. Poza podstawowymi kanałami, w jego ramach znajdziemy już wiele ciekawych stacji informacyjnych, filmowych czy sportowych. Są to między innymi: TVP Sport, Polsat Sport, Eurosport, Canal+ + Sport 5, TVN Turbo, TVP Seriale, Comedy Central, AXN, Warner TV, Polsat Film, TVN 24.
 • Pakiet platynowy telewizji – najobszerniejszy pakiet telewizji od Vectry. Zawiera on 174 kanały telewizyjne oraz 126 kanałów dostępnych w TV Smart Go. Znajdziemy w nim kanały od BBC, takie jak BBC First czy BBC Earth, AleKino, FOX czy 4 kanały AXN.

Co wyróżnia telewizję od vectry?

Telewizja od Vectry to nie tylko szeroki wybór kanałów w wysokiej jakości, ale również bogata biblioteka VOD. Dekoder Smart pozwala na korzystanie z aplikacji mobilnych i serwisów internetowych. Warto także wspomnieć o dostępnych dodatkowo pakietach premium, dzięki którym można zyskać dostęp do kanałów Canal+, HBO czy Eleven Sports. 

Jak zamówić telewizję Vectra?

Chcesz zamówić telewizję od Vectry? Możesz to bardzo łatwo zrobić za pośrednictwem serwisu Teletropiciel. Wystarczy, że wpiszesz swój adres do naszej wyszukiwarki, wybierzesz kategorię “Telewizja” a następnie znajdziesz interesującą Cię ofertę. Nasza wyszukiwarka pokaże Ci jedynie te oferty, które są dostępne w Twojej okolicy. Następnie, wystarczy że znajdziesz interesującą Cię ofertę i klikniesz “Zamawiam”.  Co ważne, korzystanie z Teletropiciela jest całkowicie darmowe.

Wszystkie oferty Internet + TV od Vectra

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY!
Internet + TV
Vectra
600 Mb/s, TV 45 kanałów
79.99zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
Opłata za router + 4,99 zł/mies.
Opłata za router + 4,99 zł/mies.
InstalacjaInstalacja
od 1.00 zł
Okres umowyOkres umowy
12/24 mies.
OFERTA SPECJALNA
Internet + TV
Vectra
600 Mb/s, TV 139 kanałów
99.99zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
InstalacjaInstalacja
od 1.00 zł
Okres umowyOkres umowy
12/24 mies.
Internet + TV
Vectra
900 Mb/s, TV 45 kanałów
74.99zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
 48 kanałów w tym 32 HD w cenie!
48 kanałów w tym 32 HD w cenie!
Pierwszy miesiąc za 1 zł!
InstalacjaInstalacja
od 1.00 zł
Okres umowyOkres umowy
12/24 mies.
Internet + TV
Vectra
450 Mb/s, TV 45 kanałów
59.99zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
 48 kanałów w tym 32 HD w cenie!
48 kanałów w tym 32 HD w cenie!
Pierwszy miesiąc za 1 zł!
InstalacjaInstalacja
od 1.00 zł
Okres umowyOkres umowy
12/24 mies.
3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ!
Internet + TV
Vectra
600 Mb/s, TV 45 kanałów
69.99zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
 48 kanałów w tym 32 HD w cenie!
48 kanałów w tym 32 HD w cenie!
InstalacjaInstalacja
od 1.00 zł
Okres umowyOkres umowy
12/24 mies.
Internet + TV
Vectra
450 Mb/s, TV 139 kanałów
89.99zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
3 mies. w prezencie!
3 mies. w prezencie!
Pierwszy miesiąc za 2 zł
InstalacjaInstalacja
od 1.00 zł
Okres umowyOkres umowy
12/24 mies.
Internet + TV
Vectra
600 Mb/s, TV 182 kanały
109.99zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
Pierwszy miesiąc za 2 zł
InstalacjaInstalacja
od 1.00 zł
Okres umowyOkres umowy
12/24 mies.
Internet + TV
Vectra
1,2 Gb/s, TV 182 kanały
119.99zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
Pierwszy miesiąc za 2 zł
InstalacjaInstalacja
od 1.00 zł
Okres umowyOkres umowy
12/24 mies.

Telewizja + Internet Vectra

Pakiety Internetu i telewizji od Vectry to rozwiązanie, które pozwala na wykupienie usług u jednego dostawcy, co jest nie tylko wygodne, ale i tańsze, niż gdyby Internet i telewizja były zamawiane osobno. Jakie pakiety Internet + TV są dostępne w Vectrze?

 • Internet + pakiet stalowy telewizji – pakiet, w którego skład wchodzi Internet o prędkości 600 Mb/s lub 1200 Mb/s oraz 39 kanałów telewizji. Znajdziemy wśród nich podstawowe kanały, takie jak TVP1, TVP2, Polsat czy TVN. Nie ma w nich dedykowanych kanałów sportowych, filmowych czy informacyjnych (oprócz TVP Info).
 • Internet + pakiet srebrny telewizji – pakiet składający się z Internetu o prędkości 300 Mb/s oraz 78 kanałów telewizji. Poza podstawowymi kanałami, znajdziemy wśród nich kilka stacji informacyjnych, takich jak Wydarzenia 24, Polsat News 2 czy TVN24 Bis.
 • Internet + pakiet złoty telewizji – pakiet składający się z Internetu o prędkości 600 Mb/s oraz 136 kanałów telewizji. Wśród nich znajdziemy wszystkie kanały z pakietów stalowego i srebrnego, a także wiele ciekawych stacji o tematyce sportowej, filmowej czy informacyjnej. Są to między innymi: TVP Sport, Polsat Sport, Eurosport, Canal+ + Sport 5, TVN Turbo, TVP Seriale, Comedy Central, AXN, Warner TV, Polsat Film, TVN 24.
 • Internet + pakiet platynowy telewizji – pakiet składający się z Internetu o prędkości 600 Mb/s oraz 174 kanałów telewizji. Wśród nich znajdziemy wszystkie kanały z pakietów stalowego, srebrnego i złotego, a także wiele dodatkowych kanałów, takich jak BBC Earth czy 4 kanały sportowe Eleven.

Co wyróżnia oferty Internet + telewizja od Vectry?

Decydując się na pakiet telewizji i Internetu od Vectry, otrzymujesz takie korzyści jak modem Wi-Fi 6, czy dostęp do biblioteki VOD. Zyskujesz więc pełnoprawną usługę zarówno w dziedzinie telewizji jak i Internetu, za niższą cenę. Warto również zwrócić uwagę na to, że do pakietów telewizji i Internetu od Vectry dodawany jest również dekoder 4K, umożliwiający oglądanie telewizji w najwyższej jakości.

W ofercie Vectry znajdują się także pakiety Telewizji i Internetu z dostępem do usług dodatkowych, takich jak Netflix czy Tidal. Warto zwrócić także uwagę na oferty Vectry dla studentów, które pojawiają się okresowo przed początkiem roku akademickiego.

Jak zamówić Internet + TV Vectra?

Chcesz znaleźć najlepszą ofertę Internetu i telewizji od Vectry? Wystarczy, że wejdziesz na stronę Teletropiciel, wpiszesz swój adres do wyszukiwarki i zaznaczysz Internet + TV. Serwis pozwoli Ci na wyszukanie ofert dostępnych w Twojej okolicy. Następnie, wystarczy że znajdziesz interesującą Cię ofertę i klikniesz “Zamawiam”. Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie darmowe.

Media piszą o nas
WP RMF FM interia PAP CD-ACTION

Właścicielem serwisu www.teletropiciel.pl jest spółka Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0001011543, NIP: 5273035112.Użytkownicy korzystają z serwisu www.teletropiciel.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu. Administratorem danych osobowych jest Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70

W przypadku pytań możesz przejść do zakładki 'Kontakt' w którym znajdziesz dane kontaktowe do odpowiedniego działu.