Nju mobile - opinie, aktualne oferty Internetu i Telewizji

{{ reviewsOverall }} / 5 Opinie klientów (3 opinii)
Jakość usług2.7
Obsługa klienta3
Cena3.5
Parametry2.7

Nju mobile to marka telefonii komórkowej, która funkcjonuje pod skrzydłami sieci Orange. Oferta tego przedsiębiorstwa obejmuje sprzedaż usług telekomunikacyjnych na kartę oraz abonamentowych. Mocna inwestycja w reklamę oraz prowadzone akcje marketingowe w mediach społecznościowych sprawiają, że firma cieszy się coraz większym zainteresowaniem konsumentów.

Ogólne informacje
Opinie
Oferty Internetu
Oferty Telewizji
Oferty Internet+TV

Opinie o Nju mobile

Poznaj opinie osób, które już korzystały z usług tego operatora!
Jakość usług2.7
Obsługa klienta3
Cena3.5
Parametry2.7
Dodaj opinie
Opinie klientów Zostaw opinię
Sortuj wg:

Zostaw ocenę operatora jako pierwszy.

Ocena zweryfikowana
/ 5
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Ten dostawca nie posiada jeszcze recenzji. Dodaj ją pierwszy.

Avatar
Pokaż więcej
Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię

Co można znaleźć w ofercie Nju mobile?

W ofercie sieci Nju mobile możesz znaleźć podstawowe usługi oferowane przez większość operatorów telekomunikacyjnych na terenie Polski. Co to oznacza? Do podstawowej oferty sieci Nju mobile, zaliczamy:

 • abonament komórkowy na 1, 2 lub 3 osoby w pakiecie;
 • usługi telefonii komórkowej na kartę;
 • pakiety Internetowe.

Niestety ze względu na fakt, iż sieć Nju mobile działa jedynie pod marką Orange, nie ma możliwości skorzystania z oferty TV online oraz innych usług sieciowych. W ramach podstawowego pakietu klienci mogą nie tylko nieco zaoszczędzić (np. aktywując dodatkowe dwa numery dla bliskich), ale także kupić odnowione telefony w sklepie Orange w niskich cenach. Podstawowa oferta tego operatora dostępna jest w cenie 29 złotych miesięcznie z pakietem darmowych SMS, MMS, rozmów oraz Internetu 20 GB.

Zalety Nju mobile

Zastanawiasz się, dlaczego warto zostać klientem Nju mobile? Jest wiele aspektów, które przemawiają za skorzystaniem z usług tego operatora telekomunikacyjnego. Do najistotniejszych zalet, zaliczamy:

 • świetny zasięg w całej Polsce;
 • wieloletnie doświadczenie operatora;
 • atrakcyjne ceny usług;
 • brak ograniczeń jeśli chodzi o wypowiedzenie umowy;
 • darmowa dostawa urządzeń i kart do klienta.

Wady Nju mobile

Nju mobile ma też pewne wady, o których warto się dowiedzieć jeszcze przed nawiązaniem współpracy. Firma cieszy się dużą popularnością na rynku, ale jednak ma swoje wady. W tym przypadku należy wymienić:

 • brak usług TV online w ofercie;
 • mocno okrojona propozycja abonamentowa;
 • w razie problemów z nadajnikami Orange, sieć Nju mobile również traci zasięg.

Dodatkowe usługi Nju mobile

Mimo mocno okrojonej oferty Nju mobile oferuje szereg usług dodatkowych, do których zaliczamy przede wszystkim:

 • dodatkowy pakiet GB – 9 GB za 9 złotych;
 • samodzielną wymianą karty SIM;
 • bezterminową ważność konta w ofercie na kartę;
 • darmowy roaming w UE;
 • dostęp do usługi Wi-Fi calling.

Nju mobile niestety nie włączył do swojej oferty usług telewizji online lub innych popularnych rozwiązań dostępnych u dużych operatorów w Polsce. Mimo to sieć jest godnym uwagi wyborem, chociażby ze względu na przejrzystość oferty oraz konkurencyjne ceny usług.

Historia operatora

Nju mobile to firma działająca od 2013 roku w Polsce w oparciu o infrastrukturę sieciową sieci Orange. To bardzo ważne, gdyż sposób działania sieci Orange mocno wpływa na jakość świadczonych usług przez Nju mobile. Przedsiębiorstwo po roku swojej działalności już w 2014 roku aktywowało już prawie 500 tys. kart SIM.

Awaryjność usług

Biorąc pod uwagę awaryjność usług, warto nadmienić, iż operator nie ma większych problemów jeśli chodzi o zasięg oraz działanie usług telekomunikacyjnych. Klienci raczej nie zauważają problemów z funkcjonowaniem Internetu czy prowadzeniem rozmów telefonicznych. Brak większych awarii sprawia, że nowi konsumenci coraz częściej decydują się na wybór tego operatora.

Czy to polska firma?

Nju mobile to submarka Orange, która należy do francuskiej spółki Telecom. Niestety, nie można powiedzieć, że Nju mobile jest polską firmą, jednakże działa w 100% na terenie tego kraju świadcząc usługi telekomunikacyjne wysokiej jakości bez ukrytych opłat.

Zasięg usług

Najistotniejszy jest fakt, że Nju mobile korzysta z nadajników sieci Orange, dzięki czemu zasięg Internetu LTE obejmuje aż 99% mieszkańców Polski. Dzięki temu praktycznie każda zainteresowana osoba niezależnie od miejsca zamieszkania może skorzystać z oferty Nju mobile i najszybszego dostępu do sieci Internet.

Czy Nju mobile ma światłowód?

Niestety Nju mobile nie ma w ofercie usług światłowodowych. Ten operator telekomunikacyjny umożliwia tylko korzystanie z usług telefonii komórkowej na kartę oraz na abonament. W celu skorzystania z propozycji Internetu światłowodowego warto zainteresować się ofertą marki Orange.

Telefonia komórkowa Nju mobile

Telefonia komórkowa w Nju mobile to atrakcyjna oferta dla każdego, kto szuka nieograniczonego dostępu do rozmów, SMS i MMS na terenie Polski i wielu innych krajów. W ramach pakietu za 29 złotych otrzymasz także dostęp do sieci z pakietem 20 GB. Możesz go w każdej chwili zwiększyć za cenę 9 złotych za 9 GB. Oprócz podstawowej oferty jako klient możesz skorzystać z propozycji 40 GB samodzielnej oferty Internetu mobilnego w cenie 29 złotych oraz promocji dla stałych klientów. Co ciekawe, po pół roku korzystania z usług telekomunikacyjnych liczba dostępnych w pakiecie GB zwiększa się 2,5 razy.

Kontakt – Nju mobile. Jak zamówić usługi?

Zamówienie usług telefonii komórkowej w Nju mobile to prosta sprawa. Możesz sprawdzić aktualną ofertę na Internet i nie tylko przez serwis Teletropiciel.pl. Wejdź na stronę serwisu Internetowego i porównaj wszystkie propozycje, ostatecznie zamawiając wybraną usługę sieci Nju mobile. Możesz też zadzwonić pod numer telefonu 881 308 302.

Pakiet Internetu lub usługi telefonii komórkowej dla nowego numeru zamówisz także bezpośrednio u operatora i w wybranych punktach sprzedaży. Masz możliwość też przeprowadzić czat z doradcą online. Jak większość operatorów telekomunikacyjnych Nju mobile udostępnia też infolinię czynną w dni robocze od 8:00 od 22:00, a także w weekendy od 10:00 do 21:00. Jeśli chcesz skontaktować się z operatorem w ten sposób, zadzwoń pod numer 690 300 400.

Wszystkie oferty Internetu od Nju mobile

NOWOŚĆ!
Internet
Internet światłowodowy
200 Mb/s
39.00zł/mies.
Kup Online
Infrastruktura Orange i innych Operatorów
InstalacjaInstalacja
od 50.00 zł
Okres umowyOkres umowy
bez zobowiązania
NOWOŚĆ!
Internet
Internet światłowodowy
300 Mb/s
49.00zł/mies.
Kup Online
Infrastruktura Orange i innych Operatorów
InstalacjaInstalacja
od 50.00 zł
Okres umowyOkres umowy
bez zobowiązania

Internet Nju Mobile

Nju Mobile to submarka należąca do sieci Orange, która działa na polskim rynku od kwietnia 2013 roku. Znana jest ze swoich ciekawych akcji marketingowych, ale i korzystnej cenowo oferty. W ofercie Nju Mobile znajdziesz zarówno stacjonarny internet domowy, jak i internet mobilny. Łącza internetowe bazują na najnowszych rozwiązaniach technologicznych firmy Orange i innych operatorów, co zapewnia ich dużą prędkość i stabilność.

Nju Mobile – Internet stacjonarny

Stacjonarny Internet domowy Nju Mobile to dwa pakiety z łączem Internetowym o prędkości od 200 Mb/s aż do 300 Mb/s:

 • Domowy Internet stacjonarny do 200 Mb/s – Internet światłowodowy o prędkości pobierania do 200 Mb/s, a wysyłania do 30 Mb/s. W ramach usługi otrzymamy modem FunBox 3.0 z Wi-Fi. Umowa zawierana jest na 24 miesiące.
 • Domowy Internet stacjonarny do 300 Mb/s – Internet światłowodowy o prędkości pobierania do 300 Mb/s, a wysyłania do 50 Mb/s. W ramach usługi otrzymamy modem FunBox 3.0 z Wi-Fi. Umowa zawierana jest na 24 miesiące.

Nju Mobile – Internet mobilny

Internet mobilny Nju Mobile to pakiet z miesięcznym limitem 60 GB danych do wykorzystania w supernowoczesnej technologii 5G. Po wykorzystaniu 60 GB prędkość w kraju obniży się do 1 Mb/s. Dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej” w miesiącu masz do wykorzystania coraz więcej GB. W ramach tej oferty Nju Mobile nie proponuje modemu WiFi.

Co wyróżnia Internet od Nju Mobile?

Nju Mobile dostarczając swoim klientom internet światłowodowy, korzysta z najnowszych technologii dostępnych w ramach infrastruktury Orange i innych operatorów, co przekłada się na wysoką prędkość i stabilność łącza. Umowa w przypadku internetu światłowodowego podpisywana jest na okres 24 miesięcy. Wówczas klienci mogą liczyć na promocyjną cenę opłaty instalacyjnej. Jeżeli jednak klient zerwie umowę przed czasem, musi się liczyć z koniecznością poniesienia pełnej opłaty instalacyjnej. 

W pakietach internetu światłowodowego Nju Mobile oferuje bezpłatny modem FunBox 3.0 z Wi-Fi, który obsługuje standard Wi-Fi 5 oraz dwa pasma Wi-Fi: 2,4 i 5 GHz, posiada cztery porty Ethernet 1 Gb/s i umożliwia podłączenie m.in. dysku zewnętrznego lub drukarki do portu USB. Modem jest wypożyczany na czas trwania umowy. Kiedy zrezygnujesz z usługi, zwracasz modem.

Jak zamówić Internet Nju Mobile?

Możesz bardzo łatwo skorzystać z oferty Internetu od Nju Mobile za pośrednictwem serwisu Teletropiciel. Wystarczy, że wpiszesz swój adres do naszej porównywarki, wybierzesz kategorię “Internet”, a następnie znajdziesz interesującą Cię ofertę. Dzięki temu będziesz pewien, że dana propozycja jest dostępna pod Twoim adresem. Następnie, wystarczy, że znajdziesz interesującą Cię ofertę i klikniesz “Zamawiam”. Pamiętaj, że korzystanie z serwisu nie wiąże się z koniecznością poniesienia żadnej opłaty.

Wszystkie oferty Telewizji od Nju mobile

Wszystkie oferty Internet + TV od Nju mobile

Media piszą o nas
WP RMF FM interia PAP CD-ACTION

Właścicielem serwisu www.teletropiciel.pl jest spółka Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0001011543, NIP: 5273035112.Użytkownicy korzystają z serwisu www.teletropiciel.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu. Administratorem danych osobowych jest Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70

W przypadku pytań możesz przejść do zakładki 'Kontakt' w którym znajdziesz dane kontaktowe do odpowiedniego działu.