Orange - opinie, aktualne oferty Internetu i Telewizji

{{ reviewsOverall }} / 5 Opinie klientów (4 opinii)
Jakość usług3.1
Obsługa klienta3.5
Cena4.5
Parametry4.1

W Polsce funkcjonuje wiele międzynarodowych operatorów, którzy obecnie cieszą się sporym uznaniem wśród konsumentów. Dlaczego coraz większa liczba społeczeństwa decyduje się na usługi telekomunikacyjne sieci Orange? Być może wynika to z prężnego rozwoju przedsiębiorstwa. Na pewno warto sprawdzić, jaka jest aktualna oferta tej firmy.

Ogólne informacje
Opinie
Oferty Internetu
Oferty Telewizji
Oferty Internet+TV

Opinie o Orange

Poznaj opinie osób, które już korzystały z usług tego operatora!
Jakość usług3.1
Obsługa klienta3.5
Cena4.5
Parametry4.1
Dodaj opinie
Opinie klientów Zostaw opinię
Sortuj wg:

Zostaw ocenę operatora jako pierwszy.

Ocena zweryfikowana
/ 5
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Ten dostawca nie posiada jeszcze recenzji. Dodaj ją pierwszy.

Avatar
Pokaż więcej
Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię

Co można znaleźć w ofercie Orange?

W ofercie sieci Orange znajdziesz wiele produktów telekomunikacyjnych. Zaliczamy do nich przede wszystkim:

 • Internet światłowodowy;
 • Internet mobilny
 • TV Online;
 • pakiety łączone.

Jeśli szukasz tanich i stabilnych rozwiązań telekomunikacyjnych, to świetnie trafiłeś(aś). Orange jako jeden z nielicznych operatorów świadczy usługi kompleksowo. Oznacza to, że firma zajmuje się nie tylko podpisaniem umowy, ale także rzetelnym podłączeniem urządzeń sieciowych na miejscu. Aktualna oferta firmy Orange dotyczy najczęściej pakietów TV i Internetu. Podstawowe usługi możesz mieć już za 99,99 złotych miesięcznie. Warto jednak zaznaczyć, że różnica ilości kanałów pomiędzy najtańszym a najdroższym pakietem wynosi 63 kanały wraz z HBO i HBO GO.

Zalety Orange

Operator Orange ma wiele zalet, o jakich wspominają konsumenci w całym kraju. Do najistotniejszych czynników przekładających się na atrakcyjność oferty telekomunikacyjnej, zaliczamy:

 • przejrzyste warunki współpracy;
 • w pakietach mieszanych rozmowy, bez jakiegokolwiek limitu;
 • liczne promocje np. pierwsze dwa miesiące korzystania z usługi za darmo.

Wady Orange

Orange ma wiele wad. Nie sposób jest wymienić wszystkie, jednakże tylko część z nich jest istotna i co najważniejsze, ważna. Główne wady Orange, to:

 • stosunkowo długi czas naprawy usterki;
 • spore kolejki w placówkach i wydłużony czas oczekiwania na infolinii;
 • duża różnorodność ofert utrudniająca podjęcie decyzji.

Dodatkowe usługi Orange

Wszelkie dodatkowe usługi sieci Orange to głównie pakiet Internetowy. Warto wiedzieć, że w ramach rozszerzenia współpracy z tym operatorem można wygodnie skorzystać z fotowoltaiki na atrakcyjnych cenach. Doładowania telefonu, przyśpieszenie sieci 5G oraz wiele możliwości zabezpieczenia urządzeń to główne dodatkowe usługi, jakie są obecnie dostępne. Współpracując z Orange, wygodnie zapłacisz za rachunki, skorzystasz z darmowej nawigacji oraz zabezpieczysz swoje dziecko np. przed zaginięciem. W ramach dodatkowych usług na wyróżnienie zasługuje Netflix, HBO oraz Canal+.

Orange a Netflix

W przypadku sieci Orange usługi Netflix dostępne są w cenie miesięcznego abonamentu. Za podstawowy pakiet zapłacisz tylko 29 złotych miesięcznie, a za rozszerzony do 4 urządzeń symboliczne 60 złotych miesięcznie. Weź to pod uwagę, kiedy zastanawiasz się nad wyborem oferty Orange w kwestii usług telekomunikacyjnych.

Sieć Orange a HBO

Usługi TV online w Orange obejmują kanały HBO, które wygodnie połączysz w ramach aktualnej oferty. Co ciekawe, dostęp do tych serwisów wygodnie skonfigurujesz bezpośrednio na stronie Internetowej Orange. W cenie pakietu HBO możesz oglądać ponad 800 filmów i ponad 250 różnych seriali bez żadnych ograniczeń. Pierwszy miesiąc za dodanie usługi HBO do aktualnego abonamentu jest darmowy, natomiast każdy kolejny to 25 złotych miesięcznie.

Canal+ w Orange

Pakiety Canal+ na stale zagościły w ofercie Orange. Warto zaznaczyć, że w tym przypadku wideo jest wyświetlane w rozdzielczości 4K, a każdy klient ma możliwość dodania do aktualnego abonamentu usługi TV z Canal+. Rozszerzoną usługę otrzymasz za 49,99 złotych miesięcznie wraz z symboliczną kwotą aktywacji wynoszącą 1 złoty.

Historia operatora

Firma Orange ma swoje początki w Wielkiej Brytanii. Rok 1994 rok to początek rozpoczęcia działalności w branży telekomunikacyjnej. Warto zaznaczyć, że od 2005 roku Orange został wprowadzony do Polski przez PTK Centerel. Dzięki temu Orange zastąpiło skutecznie operatora IDEA.

Co ciekawe, obecnie firma zajmuje czołowe miejsca w rankingach pod względem liczby klientów, która przekroczyła już 15,9 mln. Na przestrzeni lat Orange dokładało wszelkich starań w rozbudowę swojej infrastruktury sieciowej. Wpływ na tak duży rozwój miały też liczne przejęcia kilku mniejszych operatorów telekomunikacyjnych w kraju i nie tylko.

Awaryjność usług

W przypadku sieci Orange nie ma mowy o awaryjności usług lub sprzętu. Operator dokłada wszelkich starań, aby świadczone usługi zawsze były bezproblemowe i dostępne w atrakcyjnych cenach. Nawet jeśli od czasu do czasu występują przerwy w dostawie usług lub pojawiają się usterki, te są możliwie jak najszybciej lokalizowane i eliminowane przez specjalistów w sieci Orange.

Czy to polska firma?

Orange nie jest typowo polską firmą. Ten operator pochodzi z Wielkiej Brytanii, jednakże wieloletnia działalność sprawiła, że ten stał się po prostu międzynarodową marką z ogromnymi zasięgami. Mimo iż udziały Orange należą do Austrii, Belgii, Szwajcarii i innych Państw, to jednak Polacy nie mają problemu, aby korzystać z niezwykle atrakcyjnej oferty współpracy w zakresie usług telekomunikacyjnych.

Zasięg usług

Orange swoim zasięgiem obejmuje niemalże całą Polskę. Mocno rozbudowana infrastruktura sieci 5G pozwala nie tylko na superszybki transfer. Dzięki temu nie ma mowy o przerwach w dostawie usług sieciowych, a także słabym zasięgu. Orange jako jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych w kraju stawia przede wszystkim na mocną rozbudowę swojej infrastruktury. W ten sposób dociera to konsumentów w najgłębszych zakątkach Polski.

Czy Orange ma światłowód?

Orange jak najbardziej ma w swojej ofercie Internet światłowodowy dla firm i klientów indywidualnych. W ramach akcji promocyjnej operator pozwala na testowanie usługi przez miesiąc za darmo lub skorzystanie z promocji – dwa miesiące abonamentu za darmo. W cenie od 59,98 złotych miesięcznie otrzymasz dostęp do połączenia światłowodowego z prędkością do 300 Mb/s.

Telefonia komórkowa Orange

Usługi telefonii komórkowej dotyczą zarówno ofert na kartę, jak i abonament. Warto zaznaczyć, że usługi telefoniczne u tego operatora dostępne są w ramach akcji promocyjnej nawet przez 4 miesiące całkowicie za darmo. Klienci decydujący się na uruchomienie nowego numeru telefonu w Orange mogą liczyć na rabaty do 20 złotych miesięcznie. Zasięg telefonii komórkowej Orange obejmuje praktycznie cały obszar kraju – zarówno ten miejski, jak i wiejski.

Orange – TV online

TV Online w Orange to świetna opcja dla każdego, kto docenia możliwość swobodnego oglądania ulubionych tytułów seriali i filmów. W ramach pakietów telewizyjnych Orange pozwala na uruchomienie HBO GO, Netflixa oraz Canal+ za dodatkową opłatą lub w cenie abonamentu. Co ciekawe, w przypadku TV w Orange masz dostęp aż do 184 kanałów, Internetu 1 Gb/s oraz darmowych dwóch miesięcy korzystania z usługi.

Ciekawą konkurencją dla firmy Orange jest propozycja Vectry, gdzie za podstawową cenę abonamentu otrzymasz dostęp do HBO GO, TVN, TVP oraz AXN. Warto również wziąć pod uwagę propozycję Netii, gdzie pakiet kinowy zawierający 190 kanałów kosztuje nie więcej niż kilkadziesiąt złotych. Pamiętaj, że w UPC za 176 kanałów TV online i szybkiego Internetu światłowodowego zapłacisz 60 złotych miesięcznie.

Kontakt – Orange. Jak zamówić usługi?

Zamówienie usługi telekomunikacyjnej od Orange to prosta sprawa. Najłatwiej zrobisz to za pośrednictwem serwisu Teletropiciel. Wejdź na stronę lub zadzwoń pod numer 881 308 302, a na pewno nie pożałujesz. W ten sposób nie tylko dobrze przeanalizujesz ofertę, ale i porównasz ją z konkurencją. Wszelką korespondencję tradycyjną, a w tym zażalenia składaj na adres:

Orange Polska S.A.
Al. Jerozolimskie 160
02-326 Warszawa

Możesz też wypełnić formularz kontaktowy i poczekać na odpowiedź ze strony banku. Jeśli już zapoznasz się z propozycją tego operatora, koniecznie weź pod uwagę fakt, że usługę Internetu i TV zamówisz bez wychodzenia z domu. Możesz też zrobić to u przedstawiciela handlowego Orange lub bezpośrednio w placówkach stacjonarnych.

Wszystkie oferty Internetu od Orange

0 zł przez 2 mies.
Internet
orange
Internet światłowodowy
300 Mb/s
65.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
0 zł przez 2 mies.
Internet
orange
Internet światłowodowy
600 Mb/s
75.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
0 zł przez 2 mies.
Internet
orange
Internet światłowodowy
1000 Mb/s
85.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet
orange
Internet światłowodowy
300 Mb/s
55.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet
orange
Internet światłowodowy
600 Mb/s
65.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet
orange
Internet światłowodowy
1000 Mb/s
75.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet
orange
Internet światłowodowy
300 Mb/s
65.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet
orange
Internet światłowodowy
600 Mb/s
75.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet
orange
Internet światłowodowy
1000 Mb/s
85.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet
orange
Internet światłowodowy
1000 Mb/s
85.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Oferta dla domku jednorodzinnego
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet
orange
Internet światłowodowy
600 Mb/s
75.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Oferta dla domku jednorodzinnego
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet
orange
Internet światłowodowy
300 Mb/s
65.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Oferta dla domku jednorodzinnego
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet
orange
Internet światłowodowy
300 Mb/s
85.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Oferta dla domku jednorodzinnego
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet
orange
Internet światłowodowy
600 Mb/s
95.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Oferta dla domku jednorodzinnego
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet
orange
Internet światłowodowy
1000 Mb/s
105.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Oferta dla domku jednorodzinnego
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
2 mies. za 0 zł!
Internet
orange
Internet światłowodowy
300 Mb/s
85.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Oferta dla domku jednorodzinnego
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
2 mies. za 0 zł!
Internet
orange
Internet światłowodowy
600 Mb/s
95.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Oferta dla domku jednorodzinnego
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
2 mies. za 0 zł!
Internet
orange
Internet światłowodowy
1000 Mb/s
105.01zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Ceny uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:

 • rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.)
 • rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).
Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Oferta dla domku jednorodzinnego
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.

Internet Orange

Orange – Internet stacjonarny

Orange oferuje 3 pakiety domowego Internetu stacjonarnego. Jest to łącze światłowodowe o prędkości aż do 1000 Mb/s. 

 • Stacjonarny Internet domowy do 300 Mb/s – Światłowód o prędkości do 300 Mb/s.
 • Stacjonarny Internet domowy do 600 Mb/s – Światłowód o prędkości do 600 Mb/s.
 • Stacjonarny Internet domowy do 1000 Mb/s -Światłowód o prędkości do 1000 Mb/s.

Orange – Internet mobilny

 • Internet mobilny podstawowy – najtańszy pakiet Internetu mobilnego od Orange. Charakteryzuje się niskim limitem danych do wykorzystania (do 10 GB/mies. i prędkością do 1 Mb/s.
 • Internet mobilny optymalny – Pakiet przeznaczony dla osób częściej korzystających z Internetu. Limit danych wynosi w tym przypadku 50GB miesięcznie. Prędkość to wciąż do 1 Mb/s.
 • Mobilny Internet domowy 4G – Pakiet od Orange z największym dostępnym limitem danych – 250 GB miesięcznie. Prędkość łącza to wciąż do 1 Mb/s.

Co wyróżnia Internet od Orange?

Internet od Orange charakteryzuje się wysoką dostępnością usług w wielu miejscach w kraju. Inną zaletą operatora są stosunkowo niskie ceny oferowanych usług. W ofercie Orange znajduje się zarówno superszybki domowy Internet światłowodowy jak i elastyczny Internet mobilny.

Jak zamówić Internet Orange?

W jaki sposób zamówić Internet od Orange. Możesz to zrobić osobiście w jednym ze stacjonarnych punktów sprzedaży lub online za pośrednictwem strony operatora lub serwisu Teletropiciel. Skorzystanie z tej ostatniej opcji umożliwi Ci nie tylko wybór konkretnej oferty, ale też porównanie jej z wieloma innymi, dostępnymi w Twojej okolicy. Dzięki temu możesz zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.

Wszystkie oferty Telewizji od Orange

Telewizję od Orange można zamówić jedynie w pakiecie z Internetem. Sprawdź zakładkę oferty Internet+TV.

Wszystkie oferty Internet + TV od Orange

Internet + TV
orange
Orange Love
600 Mb/s, 131 kanałów
110.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Dekoder 4k Stream - 4,99 zł/mies.
Abonament komórkowy (rozmowy i sms/mms bez limitu, 600 GB Internetu)
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet + TV
orange
Orange Love
1 Gb/s, 131 kanałów
125.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Dekoder 4k Stream - 4,99 zł/mies.
Abonament komórkowy (rozmowy i sms/mms bez limitu, 600 GB Internetu)
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
2 mies. za 0 zł!
Internet + TV
orange
Orange Love
300 Mb/s, 131 kanałów
120.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Dekoder 4k Stream - 4,99 zł/mies.
Abonament komórkowy (rozmowy i sms/mms bez limitu, 600 GB Internetu)
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
2 mies. za 0 zł!
Internet + TV
orange
Orange Love
600 Mb/s, 131 kanałów
130.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Dekoder 4k Stream - 4,99 zł/mies.
Abonament komórkowy (rozmowy i sms/mms bez limitu, 600 GB Internetu)
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
2 miesiące za 0 zł!
Internet + TV
orange
Orange Love
1 Gb/s, 131 kanałów
145.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Dekoder 4k Stream - 4,99 zł/mies.
Abonament komórkowy (rozmowy i sms/mms bez limitu, 600 GB Internetu)
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet + TV
orange
Orange Love
300 Mb/s, 131 kanałów
120.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Dekoder 4k Stream - 4,99 zł/mies.
Abonament komórkowy (rozmowy i sms/mms bez limitu, 600 GB Internetu)
Oferta dla domku jednorodzinnego
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet + TV
orange
Orange Love
600 Mb/s, 131 kanałów
130.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Dekoder 4k Stream - 4,99 zł/mies.
Abonament komórkowy (rozmowy i sms/mms bez limitu, 600 GB Internetu)
Oferta dla domku jednorodzinnego
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet + TV
orange
Orange Love
1 Gb/s, 131 kanałów
145.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Dekoder 4k Stream - 4,99 zł/mies.
Abonament komórkowy (rozmowy i sms/mms bez limitu, 600 GB Internetu)
Oferta dla domku jednorodzinnego
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet + TV
orange
Orange Love
300 Mb/s, 131 kanałów
140.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Dekoder 4k Stream - 4,99 zł/mies.
Abonament komórkowy (rozmowy i sms/mms bez limitu, 600 GB Internetu)
Oferta dla domku jednorodzinnego
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet + TV
orange
Orange Love
600 Mb/s, 131 kanałów
150.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Dekoder 4k Stream - 4,99 zł/mies.
Abonament komórkowy (rozmowy i sms/mms bez limitu, 600 GB Internetu)
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet + TV
orange
Orange Love
1 Gb/s, 131 kanałów
165.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
Modem Fun Box 6.0 - 4,99 zł/mies.
Dekoder 4k Stream - 4,99 zł/mies.
Abonament komórkowy (rozmowy i sms/mms bez limitu, 600 GB Internetu)
InstalacjaInstalacja
od 59.99 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.

Telewizja + Internet Orange

Orange posiada 4 główne pakiety telewizji. Można je zamówić jedynie wraz z jedną z 3 opcji Internetu. Do większość pakietów, Orange dorzuca również abonament telefoniczny z darmowymi rozmowami i Internetem komórkowym. W każdym pakiecie do wyboru mamy Internet domowy o prędkości do 300 Mb/s, do 600 Mb/s lub do 1 Gb/s.

Pakiety TV + Internet od Orange:

 • Orange Światłowód + TV – 131 kanałów telewizji i Internet domowy. w pakiecie znajdziemy kanały ogólne takie jak TVP 1, TVP 2, TVN czy Polsat. Znajdują się w nim także kanały sportowe, filmowe czy informacyjne, jednak fani żadnej z tych kategorii telewizji nie znajdą w nim zbyt wiele opcji dla siebie. W ramach pakietu uzyskamy dostęp do Eurosport 1 i 2, Polsat Sport i Polsat Sport Extra, TVN 24, Polsat News, Polsat Film.
 • Orange Love Standard – pakiet, który rozszerza “światłowód + TV” o abonament komórkowy. Znajdziemy w nim więc te same kanały TV i opcje Internetu domowego. Pakiet zawiera abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami i 50 GB Internetu.
 • Orange Love Extra – 182 kanały telewizji, Internet domowy i abonament komórkowy. Wśród kanałów TV znajdziemy wszystkie te dostępne w tańszych pakietach, plus takie pozycja jak: Canal+ Sport 5, pakiet kanałów AXN czy Comedy Central. Pakiet zawiera abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami i 100 GB Internetu.
 • Orange Love Premium – Aż 195 kanałów TV, Internet domowy i abonament komórkowy. Wśród kanałów TV znajdziemy wszystkie te dostępne w tańszych pakietach, plus kilka kanałów, np. Canal+ Now. Pakiet zawiera abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami i 80 GB Internetu.

Co wyróżnia oferty Internet + telewizja od Orange

Oferty Internetu i telewizji Orange wyróżnia przede wszystkim duża swoboda w konfigurowaniu pakietów. Możemy bowiem wybrać prędkość Internetu niezależnie od ilości kanałów TV a pakiecie. Nie wszyscy operatorzy umożliwiają takie rozwiązanie. Do tego, na uwagę zasługuje fakt, że Orange do swoich pakietów Internetu i TV dodaje także abonament komórkowy z darmowymi rozmowami i Internetem mobilnym. Dla wielu osób będzie to wygodne rozwiązanie pozwalające na dalsze oszczędności.

Jak zamówić Internet + TV Orange?

Oferty Internetu i telewizji od Orange możesz zamówić w bardzo prosty sposób za pośrednistwem serwisu Teletropiciel. Jak to zrobić? Wystarczy, że wejdziesz na stronę główną serwisu, wpiszesz swój adres i wybierzesz interesującą Cię kategorię usług. Możesz dzięki temu wyszukać oferty Internetu i telewizji dostępne w Twojej okolicy. Serwis daje także możliwość łatwego porównania ofert, co pozwala na oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy. Pamiętaj, że serwis Teletropiciel jest całkowicie darmowy, a korzystanie z jego funkcji nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. 

Media piszą o nas
WP RMF FM interia PAP CD-ACTION

Właścicielem serwisu www.teletropiciel.pl jest spółka Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0001011543, NIP: 5273035112.Użytkownicy korzystają z serwisu www.teletropiciel.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu. Administratorem danych osobowych jest Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70

W przypadku pytań możesz przejść do zakładki 'Kontakt' w którym znajdziesz dane kontaktowe do odpowiedniego działu.