Netia - opinie, aktualne oferty Internetu i Telewizji

{{ reviewsOverall }} / 5 Opinie klientów (2 opinii)
Jakość usług4.5
Obsługa klienta3.8
Cena5
Parametry3.8

Nie ulega wątpliwości, że Netia to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Jako część grupy Cyfrowego Polsatu ten dostawca zajmuje się nie tylko usługami Internetowymi, ale także TV. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 2000 osób i prężnie się rozwija, inwestując w nowoczesne technologie telekomunikacyjne.

Ogólne informacje
Opinie
Oferty Internetu
Oferty Telewizji
Oferty Internet+TV

Opinie o Netia

Poznaj opinie osób, które już korzystały z usług tego operatora!
Jakość usług4.5
Obsługa klienta3.8
Cena5
Parametry3.8
Dodaj opinie
Opinie klientów Zostaw opinię
Sortuj wg:

Zostaw ocenę operatora jako pierwszy.

Ocena zweryfikowana
/ 5
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Ten dostawca nie posiada jeszcze recenzji. Dodaj ją pierwszy.

Avatar
Pokaż więcej
Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię

Co można znaleźć w ofercie Netii?

Netia to przedsiębiorstwo, które stawia przede wszystkim na zadowolenie swoich klientów. W ramach swoich usług operator proponuje szereg rozwiązań z zakresu telekomunikacji takich, jak:

 • Internet światłowodowy;
 • Internet bezprzewodowy 5G lub LTE 4G;
 • telewizja cyfrowa;
 • telefonia komórkowa.

Przeglądając oficjalną stronę tego operatora, można trafić na wiele atrakcyjnych ofert na Internet, telewizję, telefon lub pakiety łączone. Warto mieć na uwadze, że większa ilość wykupionych usług często wiąże się z możliwością pozyskania dodatkowych rabatów na dodatkowe udogodnienia. Obecnie w cenach zaczynających się od 50 złotych miesięcznie otrzymasz dostęp do Internetu z prędkością 300 Mb/s.

Możesz też zainwestować w nieco droższe rozwiązania, ale w tym przypadku prędkości będą sięgać nawet do 1000 Mb/s. Pamiętaj, że w ofercie Netii znajdziesz wiele rodzajów pakietów dopasowanych do zmieniających się potrzeb konsumentów. Jeśli szukasz atrakcyjnych cen i nieograniczonego dostępu do usług sieciowych i TV, koniecznie sprawdź ofertę tego operatora.

Zalety Netii

Analizując sposób funkcjonowania firmy Netia oraz aktualną ofertę usług telekomunikacyjnych, warto wspomnieć o kilku istotnych kwestiach. Do głównych atutów Netii, zaliczamy:

 • wysokie prędkości pobierania;
 • minimalne opóźnienia sieciowe;
 • bezproblemową instalację urządzeń i usług i klientów;
 • bogatą ofertę produktów telekomunikacyjnych;
 • bezawaryjność;
 • praktycznie nielimitowany dostęp do usług.

Wady Netii

Netia ze względu na prężny rozwój swojej infrastruktury sieciowej i innych usług pobocznych minimalizuje ryzyko wystąpienia ewentualnych usterek. Oczywiście takie się zdarzają, a klienci często wspominają o tym w swoich opiniach. Ten operator również ma swoje wady takie, jak:

 • duże rozbieżności pomiędzy pakietami usług TV i Internetu;
 • ograniczona oferta dla studentów;
 • brak dostępu do Netflix w ofercie.

Dodatkowe usługi Netii

Jeśli chodzi o usługi dodatkowe operatora Netia, warto wyróżnić przede wszystkim takie, jak:

 • Tidal;
 • Bezpieczny Internet;
 • Bezpieczny smartfon;
 • Monitoring domu.

Na czym polegają tego typu usługi dodatkowe w ramach oferty firmy Netia? Tidal to po prostu opcja słuchania ulubionej muzyki niezależnie od miejsca przebywania. Aby zamówić tę usługę, wystarczy wykupić np. Internet światłowodowy w pakiecie. W ramach abonamentu Internet + Tidal musisz liczyć się z kosztami na poziomie od 60 złotych miesięcznie.

Pamiętaj, że to nie wszystko. Usługa bezpiecznego Internetu pozwoli Tobie i Twojej rodzinie na bezpieczne przeglądanie serwisów w sieci. Oprócz tego ograniczysz SPAM i zabezpieczysz płatności Internetowe. Pełną ochronę na 2 miesiące otrzymasz za darmo, a następnie 10 złotych co miesiąc. Jeśli jesteś klientem Netii, możesz też ochronić swój smartfon przed atakami hakerów i fizycznymi uszkodzeniami, a także wygodnie monitorować swój dom z użyciem nowoczesnych kamer.

Cinemax HD w ofercie Netii

Cinemax HD dostępny jest w ramach oferty dla każdego w sieci Netia. W tym przypadku otrzymujesz kanały Cinemax i Cinemax 2 w jakości HD przez 24 miesiące za 0 złotych.

HBO w Netia

W ramach oferty dla kinomaniaka dostaniesz aż 99 kanałów wraz z HBO i Internetem do 600 Mb/s za 95 złotych miesięcznie. To świetna propozycja dla każdego, kto szuka nieograniczonego dostępu do rozrywki i połączenia sieciowego w atrakcyjnej cenie. HBO w Netia to pakiet trzech podstawowych kanałów.

Eleven Sports i Polsat Sport w Netii

Fani sportu również znajdą coś dla siebie w ofercie Netii. Najdroższy pakiet w kwocie 105 złotych miesięcznie (po 3 miesiącach za 0 złotych) obejmuje nie tylko ligę mistrzów UEFA, ale też 99 kanałów wraz z Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Dla miłośników piłki nożnej i innych sportów jest to mocno konkurencyjna oferta na rynku.

Historia operatora

Netia to operator telekomunikacyjny, który ma swoje początki już w roku 1990. To właśnie wtedy przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność pod nazwą R.P. Telekom. Początkowo firma otrzymała koncesję na świadczenie usług telekomunikacyjnych na zasięgach lokalnych. Wraz z biegiem lat Netia stawała się coraz potężniejsza, a infrastruktura sieciowa do dnia dzisiejszego obejmuje prawie całą Polskę. Co ciekawe, obecnie Netia świadczy usługi Internetowe, TV i telefonii komórkowej zrzeszając tym samym ponad milion klientów.

Awaryjność usług

Większość użytkowników Internetu w sieci Netia nie ma większych zastrzeżeń co do działania usługi. Pamiętaj jednak, że w skrajnych przypadkach mogą występować nieprzewidziane przerwy w dostawie usług sieciowych lub TV. Wpływ na takie sytuacje mają w dużej mierze warunki atmosferyczne oraz ewentualne przerwy techniczne wewnątrz infrastruktury sieciowej firmy. Ogólnie rzecz biorąc awaryjność usług Netii, jest niska, a więc bez obaw warto zainteresować się możliwością nawiązania współpracy z tym operatorem.

Czy to polska firma?

Netia jest w 100% Polską firmą, która powstała jeszcze przed 2000 rokiem. Na przestrzeni lat przedsiębiorstwo telekomunikacyjne zwiększyło swój kapitał własny i mocno rozbudowało infrastrukturę sieciową. Jako polski operator Netia świetnie radzi sobie w branży, co przekłada się nie tylko na pozytywne opinie konsumentów, ale także wysokie miejsca w rankingach operatorów telekomunikacyjnych w Polsce.

Zasięg usług

Usługi sieci Netia obejmują praktycznie całą Polskę. Oczywiście przed przystąpieniem do kontaktu z doradcami, warto samodzielnie sprawdzić, czy w danej lokalizacji firma świadczy usługi telekomunikacyjne. Można to zrobić wygodnie na stronie Internetowej lub poprzez serwis Teletropiciel.pl.

Wystarczy podać swój dokładny adres i sprawdzić, jakie produkty telekomunikacyjne są aktualnie dostępne. Największe zasięgi ma oczywiście telefonia komórkowa, jednakże Internet światłowodowy, bezprzewodowy i telewizja cyfrowa również dostępne są przynajmniej w większości polskich miast.

Czy Netia ma światłowód?

Netia w swojej ofercie ma światłowód o wysokiej prędkości. Decydując się na podpisanie umowy, otrzymujesz dostęp do połączenia sieciowego z prędkością nawet do 1 Gb/s w cenie 70 złotych miesięcznie. Warto wspomnieć, że Netia w tym przypadku honoruje umowy terminowe i bezterminowe.

Telefonia komórkowa Netia

W ramach oferty telefonii komórkowej możesz wybrać propozycję Netia Mobile od 20 złotych miesięcznie lub dostęp do sieci 5G za kwotę zaledwie 35 złotych. Propozycja telefonii komórkowej w Netia obejmuje także telefony stacjonarne. Rozwój infrastruktury sieciowej tego operatora sprawił, że praktycznie w całej Polsce klienci mogą wygodnie korzystać z rozmów, SMSów i Internetu bez większych ograniczeń.

Netia – TV online

Oferta na telewizję wraz z Internetem w Netii to świetna sprawa. Operator postanowił podzielić usługi tego typu na trzy różne pakiety, a mianowicie takie, dla:

 • każdego;
 • kinomaniaka;
 • fana sportu.

W zależności od wybranej oferty możesz liczyć na dostęp do kanałów AXN, HBO oraz typowo sportowych programów. Ceny najtańszych pakietów zaczynają się od 50 złotych. Jeśli jednak chcesz mieć nieograniczony dostęp do rozrywki, koniecznie wybierz ofertę dla kinomaniaka. W tym przypadku za kwotę 105 złotych miesięcznie otrzymasz aż 99 kanałów i HBO w pakiecie.

Czy na rynku są jakiekolwiek alternatywy dla usług TV w Netii? Oczywiście, że tak. Z ciekawą propozycją współpracy wychodzi operator UPC, który proponuje 176 kanałów i 600 Mb/s Internetu w cenie około 60 złotych. Kolejny duży gracz na polskim rynku telekomunikacyjnym również ma ciekawą ofertę. Vectra w tym przypadku proponuje nieco mniej kanałów (95), ale w niższych cenach i z opcją korzystania z serwisu streamingowego Netflix.

Kontakt – Netia. Jak zamówić usługi?

Zamówienie usługi podłączenia klienta do sieci nie jest skomplikowaną czynnością. Najłatwiej zrobisz to za pośrednictwem serwisu Teletropiciel.pl, gdzie wpiszesz swoją lokalizację i otrzymasz wszystkie dostępne oferty od tego operatora i wielu innych. Zadzwoń na numer 881 308 302 i przekonaj się, że Teletropiciel to świetny wybór. Pamiętaj, że wszelką korespondencję do Netii musisz kierować na adres:

Netia SA
ul. Poleczki 13
02-822 Warszawa

Jeśli chcesz szybko załatwić formalności i poznać samodzielnie ofertę, zadzwoń na infolinię Netii pod numerem 22 358 15 25 lub zostaw swój numer w formularzu kontaktowym. Doradca Netii oddzwoni do Ciebie tak szybko, jak tylko to możliwe. Pamiętaj, że umowę podpiszesz też w stacjonarnej placówce operatora oraz u dedykowanego przedstawiciela firmy.

Wszystkie oferty Internetu od Netia

3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet
netia
Internet światłowodowy 600 Mb/s
55.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 79.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet
netia
Internet światłowodowy 1000 Mb/s
65.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 79.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet
netia
Internet światłowodowy 300 Mb/s
55.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 79.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet
netia
Internet światłowodowy 600 Mb/s
65.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 79.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet
netia
Internet światłowodowy 1000 Mb/s
80.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 79.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.

Internet Netia

Netia – Internet stacjonarny

Netia oferuje 3 pakiety stacjonarnego Internetu domowego o prędkości od 300 Mb/s aż do 1000 Mb/s.:

 • Domowy Internet stacjonarny do 300 Mb/s – łącze internetowe o prędkości do 300 Mb/s. W cenie znajduje się router Wi-Fi na cczas trwania umowy. Jest to podstawowa oferta Internetu Netia.

 • Domowy Internet stacjonarny do 600 Mb/s – łącze internetowe o prędkości do 600 Mb/s. W cenie znajduje się router Wi-Fi na czas trwania umowy.

 • Domowy Internet stacjonarny do 1000 Mb/s – łącze internetowe o prędkości aż do 1000 Mb/s. W cenie znajduje się router Wi-Fi na czas trwania umowy.

Netia – Domowy Internet LTE

Domowy Internet LTE od Netii to wyjątkowa oferta przeznaczona zwłaszcza dla tych, którzy nie mają możliwości montażu łącza stacjonarnego. Internet LTE od Netii to trzy opcje różniące się ilością miesięcznego limitu danych do wykorzystania.

 • Internet domowy LTE 100 GB

 • Internet domowy LTE 500 GB

 • Internet domowy LTE 1000 GB

W cenie znajduje się router z anteną zewnętrzną, wzmocniona karta SIM odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz ważny 2 miesiące pakiet “bezpieczny Internet” z oprogramowaniem antywirusowym.

Netia – Internet mobilny

Internet mobilny Netia to dwie propozycje z miesięcznym pakietem danych do wykorzystania o wielkości 500 GB lub 1000 GB.

 • Internet mobilny 500 GB w technologii 5G

 • Internet mobilny 1000 GB w technologii 5G

Do wyboru oferta z routerem lub bez. W cenie znajduje się usługa Tidal na 24 miesiące oraz ważny 2 miesiące pakiet “bezpieczny Internet” z oprogramowaniem antywirusowym.

Co wyróżnia Internet od Netii?

Neria to przede wszystkim stabilny i szybki Internet o wysokich prędkościach. Zapewnia to wykorzystanie zaawansowanych technologii, takich jak światłowód, 5G czy LTE. Dodatkowo, w przypadku Internetu stacjonarnego mamy możliwość wybór pakietu z usługami Tidal i HBO Max. Netia umożliwia też uzyskanie dostępu do Disney Plus na rok bez opłat.

Jak zamówić Internet Netia?

Internet Netia możesz zamówić w prosty sposób za pośrednictwem serwisu Teletropiciel. Jak to zrobić? Wystarczy, że wpiszesz swój adres do wyszukiwarki i znajdziesz interesującą Cię ofertę. Następnie, możesz szybko zamówić wybrany pakiet. Pamiętaj, że korzystanie z serwisu Teletropiciel jest całkowicie darmowe.

Wszystkie oferty Telewizji od Netia

Netia oferuje telewizję jedynie w pakiecie z Internetem. Aby sprawdzić nailepsze oferty Internetu i telewizji od Netii przejdź do zakładki Oferty Internetu + TV.

Wszystkie oferty Internet + TV od Netia

3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet + TV
netia
600 Mb/s, 99 kanałów
70.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 81.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet + TV
netia
300 Mb/s, 77 kanałów
60.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 81.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet + TV
netia
600 Mb/s, 77 kanałów
70.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 81.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet + TV
netia
1000 Mb/s, 77 kanałów
85.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 81.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet + TV
netia
300 Mb/s, 99 kanałów
70.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 81.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet + TV
netia
600 Mb/s, 99 kanałów
55.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 81.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet + TV
netia
1000 Mb/s, 99 kanałów
95.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 81.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet + TV
netia
300 Mb/s, 189 kanałów
90.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 81.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet + TV
netia
600 Mb/s, 189 kanałów
100.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 81.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.

3 mies.
za 0 zł

3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet + TV
netia
1000 Mb/s, 189 kanałów
120.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 81.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet + TV
netia
1000 Mb/s, 77 kanałów
65.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 81.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet + TV
netia
1000 Mb/s, 99 kanałów
80.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 81.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet + TV
netia
600 Mb/s, 189 kanałów
100.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 81.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
3 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ
Internet + TV
netia
1000 Mb/s, 189 kanałów
110.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 81.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Oferta dla Studenta
Internet + TV
netia
300 Mb/s, 77 kanałów
60.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Wybieram
InstalacjaInstalacja
od 81.00 zł
Okres umowyOkres umowy
12 mies.

Telewizja + Internet Netia

Netia ma bogatą ofertę telewizji w pakietach z Internetem. Poza ogólnymi pakietami z 77, 99 lub 185 kanałami, firma przygotowała oferty specjalne dla kinomaniaków i fanów sportu. Jakie pakiety Internet + TV znajdują się w ofercie Netii?

Pakiety ogólne – Dla każdego:

 • Pakiet S telewizji z Internetem o prędkości od 300 Mb/s, aż do 1000 Mb/s – Pakiet telewizji z 77 kanałami oraz trzema wariantami Internetu. Pakiet przeznaczony dla osób, którym wystarczą podstawowe kanały telewizji, takie jak TVP 1, TVP 2, Polsat czy TVN. W pakiecie można również znaleźć kilka ciekawych stacji sportowych, takich jak TVP Sport, Polsat Sport czy Polsat Sport Extra.W cenie Netia Player, Router WiFi, a także Giganagrywarka Maxi przez 3 miesiące bez opłat i ważny 2 miesiące pakiet “bezpieczny Internet” z oprogramowaniem antywirusowym.

 • Pakiet M telewizji z Internetem o prędkości od 300 Mb/s, aż do 1000 Mb/s – Pakiet z 99 kanałami telewizji oraz trzema wariantami Internetu. Pakiet zawiera te same kanały co pakier S, a dodatkowo możemy w nim znaleźć między innymi TVN 24, Eurosport 1 i 2. W cenie Dekoder EVOBOX 4K, Router WiFi, a także Giganagrywarka Maxi przez 3 miesiące bez opłat i ważny 2 miesiące pakiet “bezpieczny Internet” z oprogramowaniem antywirusowym.

 • Pakiet L telewizji z Internetem o prędkości od 300 Mb/s, aż do 1000 Mb/s – Pakiet ze 185 kanałami telewizji oraz trzema wariantami Internetu. Wśród kanałów znajdują się wszystkie pozysja z pakietów S i M oraz dodatkowo między innymi pakiet kanałów AXN, BBC National Geographic i kanały z bajkami. W cenie Dekoder EVOBOX 4K, Router WiFi, a także Giganagrywarka Maxi przez 3 miesiące bez opłat, Cinemax HD 24 miesiące bez opłat i ważny 2 miesiące pakiet “bezpieczny Internet” z oprogramowaniem antywirusowym.

Pakiety dla kinomaniaka:

 • Pakiet M telewizji z Internetem o prędkości od 300 Mb/s, aż do 1000 Mb/s, a dodatkowo kanały HBO, HBO 2 i HBO 3 oraz HBO Max w cenie. Dodatkowo Dekoder EVOBOX 4K, Router WiFi, a także Giganagrywarka Maxi przez 3 miesiące bez opłat, Cinemax HD 24 miesiące bez opłat i ważny 2 miesiące pakiet “bezpieczny Internet” z oprogramowaniem antywirusowym.

 • Pakiet L telewizji z Internetem o prędkości od 300 Mb/s, aż do 1000 Mb/s, a dodatkowo kanały HBO, HBO 2 i HBO 3 oraz HBO Max w cenie. Dodatkowo Dekoder EVOBOX 4K, Router WiFi, a także Giganagrywarka Maxi przez 3 miesiące bez opłat, Cinemax HD 24 miesiące bez opłat i ważny 2 miesiące pakiet “bezpieczny Internet” z oprogramowaniem antywirusowym.

Pakiety dla fanów sportu:

 •  Pakiet M telewizji z Internetem o prędkości od 300 Mb/s, aż do 1000 Mb/s, a dodatkowo kanały pakiet 5 kanałów Eleven i 6 kanałów Polsat Sport Premium. Dodatkowo Dekoder EVOBOX 4K, Router WiFi, a także Giganagrywarka Maxi przez 3 miesiące bez opłat, Cinemax HD 24 miesiące bez opłat i ważny 2 miesiące pakiet “bezpieczny Internet” z oprogramowaniem antywirusowym.

 • Pakiet L telewizji z Internetem o prędkości od 300 Mb/s, aż do 1000 Mb/s, a dodatkowo kanały pakiet 5 kanałów Eleven i 6 kanałów Polsat Sport Premium. Dodatkowo Dekoder EVOBOX 4K, Router WiFi, a także Giganagrywarka Maxi przez 3 miesiące bez opłat, Cinemax HD 24 miesiące bez opłat i ważny 2 miesiące pakiet “bezpieczny Internet” z oprogramowaniem antywirusowym.

Co wyróżnia oferty Internet + telewizja od Netii?

Decydując się na pakiet telewizji i Internetu od Vectry, otrzymujesz takie korzyści jak modem Wi-Fi 6, czy dostęp do biblioteki VOD. Zyskujesz więc pełnoprawną usługę zarówno w dziedzinie telewizji jak i Internetu, za niższą cenę. Warto również zwrócić uwagę na to, że do pakietów telewizji i Internetu od Vectry dodawany jest również dekoder 4K, umożliwiający oglądanie telewizji w najwyższej jakości.

W ofercie Vectry znajdują się także pakiety Telewizji i Internetu z dostępem do usług dodatkowych, takich jak Netflix czy Tidal. Warto zwrócić także uwagę na oferty Vectry dla studentów, które pojawiają się okresowo przed początkiem roku akademickiego.

Jak zamówić Internet + TV Netia?

Chcesz zamówić Tinternet i telewizję Netia? Możesz to zrobić w prosty i szybki sposób za pośrednictwem serwisu Teletropiciel. Jak to zrobić? Wystarczy, że wpiszesz swój adres do wyszukiwarki i znajdziesz interesującą Cię ofertę. Następnie, możesz szybko zamówić wybrany pakiet. Pamiętaj, że korzystanie z serwisu Teletropiciel jest całkowicie darmowe.

Media piszą o nas
WP RMF FM interia PAP CD-ACTION

Właścicielem serwisu www.teletropiciel.pl jest spółka Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0001011543, NIP: 5273035112.Użytkownicy korzystają z serwisu www.teletropiciel.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu. Administratorem danych osobowych jest Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70

W przypadku pytań możesz przejść do zakładki 'Kontakt' w którym znajdziesz dane kontaktowe do odpowiedniego działu.