Plus - opinie, aktualne oferty Internetu i Telewizji

{{ reviewsOverall }} / 5 Opinie klientów (1 opinia)
Jakość usług1.5
Obsługa klienta0.5
Cena2
Parametry2

Na terenie Polski działa wielu operatorów telekomunikacyjnych, którzy udostępniają szereg usług dostosowanych do potrzeb większości konsumentów. Nie inaczej jest z siecią Plus. To firma, która już od wielu lat oferuje swoje usługi w ramach własnej infrastruktury sieciowej. Sprawdź, co możesz zyskać, korzystając z oferty tej sieci.

Ogólne informacje
Opinie
Oferty Internetu
Oferty Telewizji
Oferty Internet+TV

Opinie o Plus

Poznaj opinie osób, które już korzystały z usług tego operatora!
Jakość usług1.5
Obsługa klienta0.5
Cena2
Parametry2
Dodaj opinie
Opinie klientów Zostaw opinię
Sortuj wg:

Zostaw ocenę operatora jako pierwszy.

Ocena zweryfikowana
/ 5
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Ten dostawca nie posiada jeszcze recenzji. Dodaj ją pierwszy.

Avatar
Pokaż więcej
Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię

Co można znaleźć w ofercie Plus?

W aktualnej ofercie sieci Plus znajdziesz wiele usług, które świetnie sprawdzają się zarówno w użytku domowym, jak i mobilnym. Oczywiście podstawową propozycją współpracy od sieci Plus są usługi telefonii komórkowej oraz Internetu mobilnego dostępnego nawet poprzez zasięg 5G. Do produktów i usług, które proponuje konsumentom Plus, zaliczamy:

 • telefonię komórkową na kartę lub abonament;
 • pakiety Internetowe na kartę lub abonament;
 • Internet światłowodowy;
 • TV online – HBO oraz Polsat Box;
 • usługi Smart Dom.

Ogólnie rzecz biorąc oferta tego operatora, jest prosta i nie różni się znacząco od tej, którą proponują inni mocni gracze w branży. Warto jednak zaznaczyć, iż w Plusie dostęp do usług Internetowych jest praktycznie nieograniczony. Nawet po wykorzystaniu podstawowych pakietów klient ma możliwość wykupienia dodatkowego transferu i to w niskiej cenie.

Ciekawą opcją są usługi Smart Dom, w ramach których można łączyć pakiety telefonii komórkowej, Internetu oraz telewizji domowej. Dzięki temu zyskasz atrakcyjne zniżki na wszystkie usługi. Oprócz powyższych w ofercie Plusa znajdziesz propozycję skorzystania z bezpłatnego audytu fotowoltaicznego, a także montażu paneli słonecznych.

Zalety Plus

Sieć Plus ma wiele zalet. Klienci, decydując się na współpracę z wybranym operatorem, zawsze biorą pod uwagę wszystkie za i przeciw. Jeśli chodzi o tę firmę, do atutów zaliczamy:

 • świetny zasięg sieci 4G LTE oraz 5G;
 • mocno rozbudowana infrastruktura Internetu światłowodowego;
 • atrakcyjne ceny pakietów;
 • możliwość wykupienia urządzeń na atrakcyjne raty 0%;
 • wiele usług dodatkowych.

Wady Plus

Plus mimo wielu pozytywnych cech również ma swoje minusy. Oczywiście sieć nie ma większych problemów z działaniem ani obsługą klienta, jednak pewne czynniki mogą być zaliczane jako negatywne cechy tego operatora. Zaliczamy do nich przede wszystkim:

 • od czasu do czasu wydłużony czas obsługi na infolinii;
 • zdarzające się problemy z zasięgiem;
 • mocne ograniczenia prędkości Internetu po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych.

Dodatkowe usługi Plus

W ramach usług dodatkowych sieci Plus, na wyróżnienie zasługują takie propozycje, jak:

 • ochrona tożsamości na urządzeniach mobilnych;
 • EXTRA Internet ABO;
 • dzieci w Plus – analiza przeglądanych serwisów Internetowych przez najmłodszych użytkowników sieci i urządzeń mobilnych;
 • SkyCash – bilety komunikacji miejskiej w telefonie;
 • Publico24 – dostęp do najnowszych wydań, gazet i magazynów bezpośrednio w urządzeniu mobilnym;
 • NaviPay – wygodne płatności z parkingi;
 • Wyborcza.pl – dostęp do gazety wyborczej w ramach abonamentu;
 • TIDAL – najnowsze utwory muzyczne zawsze w telefonie;
 • Tinder – aplikacja randkowa dla osób szukających wyzwań;
 • ochrona urządzenia – możliwość naprawy smartfona w ramach wykupionego pakietu ochronnego;
 • Busuu – opcja nauki języków obcych;
 • Loloki – bajki dla najmłodszych oraz audiobooki.

Polsat BOX GO w Plusie

Jeśli chodzi o pakiet Polsat BOX GO w sieci Plus, warto zaznaczyć, że w tym przypadku klienci otrzymują dostęp aż do 120 popularnych kanałów TV online, a także tysiąca filmów, seriali i programów telewizyjnych. Oprócz powyższych w ramach abonamentu pojawia się dostęp do kanałów sportowych na żywo. W cenie 20 złotych możesz przetestować usługę przez 48 godzin. Usługi premium w ramach pakietu TV online kupisz w cenie 30 złotych za miesiąc.

HBO GO w Plusie

Kiedy kupisz pakiet HBO GO w Plusie, otrzymasz dostęp do ponad 800 filmów, seriali i dokumentów o zróżnicowanej tematyce. W ramach tej usługi co tydzień prezentowane są nowe hity kinowe oraz kultowe pełne sezony seriali HBO. Ten pakiet możesz przetestować za darmo przez 30 dni, natomiast po tym okresie opłata miesięczna wynosi 20 złotych miesięcznie.

Historia operatora

Plus to sieć telefonii komórkowej, która działa w Polsce już od wielu lat. Właścicielem marki jest spółka Polkomtel będąca polską firmą. Początku Plusa mają miejsce już w 1996 roku, kiedy to Minister Łączności wydał koncesję spółce Polkomtel. Na przestrzeni lat firma Plus dokonała wielu fuzji i włączenia w swoje szeregi mniejszych operatorów. Warto wspomnieć, że w 2006 roku firma Plus i Play połączyły siły, rozpoczynając korzystanie z jednej sieci nadajników telekomunikacyjnych.

Awaryjność usług

Biorąc od uwagę awaryjność usług TV, Internetu oraz telefonii komórkowej, można śmiało powiedzieć, iż plus to najmniej awaryjna sieć w Polsce. Konsumenci raczej nie zauważają znaczących problemów z działaniem infrastruktury sieci bezprzewodowej lub światłowodowej. Wszelkie usterki są usuwane praktycznie natychmiast, a więc nie ma obaw, że dostęp do usług zostanie w jakikolwiek sposób ograniczony na dłuższy czas.

Czy to polska firma?

Plus jest marką z polskimi korzeniami. Polska spółka Polkomtel działa sprawnie już od 1996 roku, kiedy to sieć Plus GSM rozpoczęła oficjalnie swoją działalność w branży telekomunikacyjnej. Ze względu na polski kapitał, klienci bardzo chętnie wybierają tego operatora.

Zasięg usług

Sieć Plus obejmuje swoim zasięgiem sieci 4G LTE praktycznie 99% kraju. Warto zaznaczyć, że obecnie mocno rozwijana jest także technologia sieci 5G, która, póki co dostępna jest w większych miastach i na ich obrzeżach. Z biegiem lat szybki Internet ma być jednak dostępny bez ograniczeń dla wszystkich mieszkańców Polski. Plus działa także na podstawie roamingu, dzięki czemu poza granicami kraju konsumenci również mogą wykonywać połączenia, wysyłać SMS i korzystać z transferu danych.

Czy Plus ma światłowód?

Sieć Plus jak najbardziej ma w swojej ofercie Internet światłowodowy. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze operator proponuje konsumentom połączenie Internetowe z prędkością:

 • 150 Mb/s;
 • 300 Mb/s;
 • 600 Mb/s;
 • 1000 Mb/s.

Podstawowy pakiet dostępny jest w cenie 40 złotych miesięcznie z opcją skorzystania z akcji promocyjnej, w ramach której pierwszy miesiąc działania usługi jest darmowy. Abonament na Internet światłowodowy obejmuje też pakiet 5 GB Internety mobilnego przy umowie na 24 miesiące.

Telefonia komórkowa Plus

Telefonia komórkowa w Plusie umożliwia korzystanie z wielu usług takich, jak np. wysyłanie SMS, MMS oraz prowadzenie rozmów telefonicznych. Warto mieć na uwadze, że oferta Plusa obejmuje:

 • nowe numery;
 • przeniesienie numeru do Plusa;
 • zmianę usług z karty na MIX lub abonament;
 • przedłużenie umowy.

Warto też zaznaczyć, że każdy kolejny numer w sieci Plus to możliwość skorzystania z rabatu Smart Dom w wysokości 25 złotych na każdą usługę. W pakiecie podstawowym możesz otrzymać dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS, MMS w Polsce i roamingu UE, a także Internetu 4 GB miesięcznie w cenie 35 złotych. Jeśli masz nieco większe potrzeby w ramach telefonii komórkowej, możesz wybrać abonament za 85 złotych miesięcznie zawierający 120 GB Internetu oraz TIDAL w cenie.

Plus – TV online

W kwestii usług TV online Plus ma bardzo ciekawą propozycję współpracy. Polsat BOX dostępny jest zarówno przez satelitę, jak i Internet. Z rabatem Smart Dom możesz liczyć na ofertę ponad 50 kanałów TV w cenie 10 złotych miesięcznie. To konkurencyjna oferta, biorąc pod uwagę propozycję innych operatorów. HBO GO dostępne jest przez miesiąc za darmo, a następnie za 20 złotych miesięcznie. Pamiętaj, że w ramach usług TV online podłączysz do usługi nawet 5 urządzeń jednocześnie.

Ciekawą opcją jest też oferta firmy Vectra, gdzie za pakiet startowy TV online zapłacisz 19,99 złotych za jedyne 11 kanałów z dostępem do Netflix, VOD i YouTube Premium. Równie dobrym wyborem jest propozycja Canal+, gdzie w cenie 24,99 złotych masz aż 82 kanały (w tym 42 jakości HD).

Kontakt – Plus. Jak zamówić usługi?

Aby zamówić usługi sieciowe w Plus, wystarczy, że wejdziesz na stronę porównywarki operatorów i Internetu Teletropiciel.pl. Bezpośrednio na stronie lub pod numerem 881 308 302 otrzymasz więcej informacji na temat danej oferty oraz zamówisz nową umowę. Możesz też udać się bezpośrednio do punktu obsługi konsumenta, skorzystać z pomocy przedstawiciela handlowego operatora lub zadzwonić na infolinię Plusa. Infolinia dostępna jest pod numerem 601 102 601. Jeśli jesteś zainteresowany(a) aktualną ofertą, zostaw swój numer w formularzu kontaktowym, a doradcy Plusa oddzwonią tak szybko, jak tylko to możliwe.

Wszystkie oferty Internetu od Plus

Internet
logo plus
Internet światłowodowy
300 Mb/s
49.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
INTERNET MOBILNY 5GB W CENIE!
INTERNET MOBILNY 5GB W CENIE!
InstalacjaInstalacja
od 0.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet
logo plus
Internet światłowodowy
600 Mb/s
59.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
INTERNET MOBILNY 5GB W CENIE!
INTERNET MOBILNY 5GB W CENIE!
InstalacjaInstalacja
od 0.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.
Internet
logo plus
Internet światłowodowy
1 Gb/s
69.00zł/mies.
Cena zawiera rabat 10.00 zł.
szczegóły rabatu

Cena zawiera rabat za wyrażenie zgód na:

 • rachunek elektroniczny 5,00 zł/mies.,
 • komunikację marketingową 5,00 zł/mies.

Decyzję o wyrażeniu poszczególnych zgód i otrzymaniu za nie rabatu podejmujesz na etapie wypełnienia formularza zakupowego. Oferta dla nowych klientów.

Kup Online
INTERNET MOBILNY 5GB W CENIE!
INTERNET MOBILNY 5GB W CENIE!
InstalacjaInstalacja
od 0.00 zł
Okres umowyOkres umowy
24 mies.

Internet Plus

Plus jest jedną z najbardziej znanych firm telekomunikacyjnych w Polsce. Jej zasięg obejmuje co najmniej 99% powierzchni całego kraju. Poza świadczeniem usług komunikacyjnych Plus sprzedaje smartfony i inne urządzenia elektroniczne. Dużą zaletą sieci Plus jest oferowanie internetu w technologii 5G oraz dodatkowych usług w ramach abonamentu. Klienci mogą skorzystać w ramach pakietu z kanału Disney + i licznych rabatów w usłudze smartDOM.

Plus – Internet stacjonarny z routerem

Internet domowy Plus to sześć różnych pakietów z limitem danych od 30 GB do 250 GB, do wykorzystania miesięcznie:

 • Internet stacjonarny z routerem do 30 GB/miesiąc.
 • Internet stacjonarny z routerem do 90 GB/miesiąc.
 • Internet stacjonarny z routerem do 120 GB/miesiąc.
 • Internet stacjonarny z routerem do 250 GB/miesiąc.
 • Internet stacjonarny z routerem do 500 GB/miesiąc.
 • Internet stacjonarny z routerem do 1000 GB/miesiąc.

W ramach wszystkich abonamentów Plus proponuje internet w technologii 5G z ofertą kilkunastu modemów i routerów już w cenie 1 zł. Abonament uwzględnia rabat 10 zł za płatności z pomocą e-faktury. W ramach każdego z nich można korzystać bezpłatnie z kanału Disney + przez okres 12 miesięcy.

Co wyróżnia Internet od Plusa?

Plus dostarcza swoim klientom Internet w technologii 5G/LTE, dzięki czemu mogą korzystać z wysokich prędkości na wszystkich urządzeniach domowych. W przypadku zmiany dostawcy na Plusa można przez 3 miesiące korzystać z abonamentu bezpłatnie. Jeśli użytkownik posiada już abonament telefoniczny lub internet, to może go dokupić w ramach usługi smartDom o 25 zł taniej.

Oferta Plusa wyróżnia się kompleksowym podejściem do każdego klienta. W ramach tej usługi można otrzymać nowoczesny router lub modem w cenie 1zł, co pozwala korzystać ze stabilnego i pewnego łącza. W przypadku firm można liczyć na pakiet Plus Światłowód, czyli ofertę łącza w tej technologii w pierwszym miesiącu za symboliczną złotówkę. 

Jak skorzystać z oferty Plus Internet?

Jeśli chcesz wybrać ofertę Internetu od Plusa za pośrednictwem serwisu Teletropiciel, to wpisz swój adres do naszej porównywarki. Po wybraniu kategorii “Internet” znajdziesz najbardziej atrakcyjną ofertę. W ten sposób możesz porównywać oferty, które są dostępne dla Twojego adresu zamieszkania. Po decyzji zakupu kliknij przycisk “Zamawiam”. Korzystanie z naszej strony jest dla Ciebie całkowicie darmowe.

Wszystkie oferty Telewizji od Plus

Telewizja Plus

Plus to znany operator na rynku internetu i telefonii komórkowej. Jednocześnie współdziała z telewizją Polsat Box w ramach usługi smartDOM. Polsat Box oferuje 4 unikalne pakiety, które wyróżniają się ilością kanałów telewizyjnych, ofertą tematyczną i darmowym abonamentem w pierwszym miesiącu korzystania. Jakie pakiety można znaleźć w ofercie Polsat Box?

 • Pakiet S – zawiera podstawowy zestaw kanałów telewizyjnych oraz kanały tematyczne. Razem to ponad 51 różnych propozycji. To najbardziej standardowe programy telewizyjne – takie jak TVP1, TVP2, Polsat czy TVN. Wśród nich można też znaleźć ofertę dla miłośników sportu, kultury czy rozrywkę dla dzieci.
 • Pakiet M – obejmuje wcześniejszy pakiet oraz dodatkowe kanały w łącznej liczbie 73 kanałów telewizyjnych. Wśród nich można znaleźć takie perełki jak TVN Turbo, Discovery Historia czy TVP Seriale. To także rozszerzona oferta programów informacyjnych i przedstawiających sytuację w polityce – wPolsce.pl lub TV Republika. 
 • Pakiet M Sport – zawiera 79 kanałów, czyli pakiety S + M + 6 nowych kanałów. To prawdziwa gratka dla miłośników sportu. Dzięki temu pakietowi można śledzić na żywo rozgrywki Formuły 1, La Ligi oraz Serii A w jakości 4K.
 • Pakiet L – największy z pakietów to aż 132 kanały na najwyższym poziomie. Można za jego pomocą oglądać kanały z programami tematycznymi w różnych wariantach. Z najbardziej znanych warto polecić AXN, Canal + czy MTV Live HD. Oferta jest tak skonstruowana, że absolutnie każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Czemu oferta telewizji Polsat Box jest taka dobra?

Polsat Box oferuje dostęp do wysokiej jakości rozrywki telewizyjnej z całego świata. Dzięki bibliotece HBO i serwisowi VOD można mieć z każdego miejsca dostęp do tysięcy filmów, seriali i programów telewizyjnych. Są to zarówno kultowe filmy znane od wielu lat i całkowicie świeże premiery dostępne od ręki. 

Jak zamówić telewizję Polsat Box?

Czy interesuje Cię telewizja z oferty Polsat Box? Zrób to za pośrednictwem serwisu Teletropiciel. Jeśli wpiszesz swój adres do naszej wyszukiwarki, po prostu wybierz kategorię “Telewizja”. Kolejnym krokiem będzie wybór najbardziej atrakcyjnej oferty. Nasza wyszukiwarka przefiltruje tylko te, które działają w Twoim najbliższym sąsiedztwie. Wybierz najlepszą propozycję i kliknij “Zamawiam”. Teletropiciel działa dla Ciebie bezpłatnie.

Wszystkie oferty Internet + TV od Plus

Telewizja + Internet Plus

Dzięki ofercie Plusa i Polsat Box klienci mogą cieszyć się znacznie niższymi cenami przy zakupie internetu, telewizji oraz urządzeń odbiorczych – telewizora, tabletu lub laptopa. To znacznie lepsza oferta niż korzystanie z tych możliwości z osobna. Ze zniżki może korzystać nawet osoba, która posiada jedną z tych usług, dokupując po prostu odpowiedni pakiet. W zestawie Telewizja + Internet z rabatem smartDOM można znaleźć:

 • Pakiet S + Internet 5G – w tej ofercie klient dostaje 51 kanałów i może korzystać z sieci internetowej z limitem 120 GB. To podstawowy zestaw kanałów telewizyjnych TVP, Polsatu i TVN oraz kilkanaście kanałów tematycznych. 
 • Pakiet M + Internet 5G – pakiet składa się z Internetu z limitem danych 120 GB oraz 73 unikalnych kanałów telewizyjnych. W cenę wliczone są kanały z pakietu L, programy klasy Premium oraz liczne kanały tematyczne dedykowane dla miłośników sportu, muzyki i dla widzów żądnych informacji ze świata.
 • Pakiet L + Internet 5G – zdecydowanie najbogatsza oferta 132 kanałów i Internetu z pakietem danych 120 GB. Po jego wykorzystaniu transfer spada do 1 Mb/s. W tym pakiecie użytkownik zyskuje dostęp do poprzednich zestawów i dostaje wiele nowych możliwości. To m.in. kanały AXN, CBS Europa czy BBC. Telewizję można oglądać na urządzeniach mobilnych i nagrywać za pomocą programu nPVR Start – to nawet 100 h programów w ciągu miesiąca.

Co wyróżnia ofertę Internet + telewizja w usłudze smartDOM?

Do każdego zestawu klient dostaje dekoder Polsat Box oraz router Huawei 5G Pro 2 w cenie 1 zł. Przez pierwszy miesiąc umowy nie trzeba płacić za abonament. W promocji można za darmo oglądać różne kanały przez pierwsze 24 miesiący – to np. Cinemax, Nick Jr lub Nickelodeon. Warto zwrócić uwagę na błyskawiczną dostępność nowych programów – można je oglądać już w ciągu 7 dni od premiery.

Polsat Box i Plus to nie tylko pakiety Telewizji i Internetu z bogatą ofertą kanałów telewizyjnych. Wybierając ofertę smartDOM można dostać dużo taniej telefony z abonamentem na raty w wysokości 0%. Wśród akcesoriów mobilnych klienci mogą wybrać wysokiej jakości ładowarki, pokrowce czy słuchawki – niedostępne nigdzie indziej.

Jak skorzystać z pakietu Internet + Polsat Box?

Czy chcesz wypróbować wyjątkową ofertę Internetu i telewizji od Plusa? Wejdź na stronę Teletropiciel, wpisz swój adres do wyszukiwarki. Następnie i zaznacz opcję Internet + TV. Serwis sam wyszuka dla Ciebie atrakcyjną ofertę występującą w Twojej okolicy. Jeśli jest korzystna, to klikasz przycisk “Zamawiam”. Usługa naszego serwisu jest całkowicie bezpłatna.

Media piszą o nas
WP RMF FM interia PAP CD-ACTION

Właścicielem serwisu www.teletropiciel.pl jest spółka Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0001011543, NIP: 5273035112.Użytkownicy korzystają z serwisu www.teletropiciel.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu. Administratorem danych osobowych jest Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70

W przypadku pytań możesz przejść do zakładki 'Kontakt' w którym znajdziesz dane kontaktowe do odpowiedniego działu.