lajt mobile - opinie, aktualne oferty Internetu i Telewizji

{{ reviewsOverall }} / 5 Opinie klientów (0 opinii)
Jakość usług0
Obsługa klienta0
Cena0
Parametry0

Wybór konkretnego operatora telekomunikacyjnego nie należy do najłatwiejszych czynności. W przypadku sieci lajt mobile warto nieco bliżej przyjrzeć się aktualnej ofercie tej firmy. Jako polskie przedsiębiorstwo, Lajt mobile proponuje nie tylko atrakcyjne ceny pakietów, ale i świetny zasięg na terenie całej Polski. Sprawdź, czym wyróżnia się ten operator telekomunikacyjny.

Ogólne informacje
Opinie
Oferty Internetu
Oferty Telewizji
Oferty Internet+TV

Opinie o lajt mobile

Poznaj opinie osób, które już korzystały z usług tego operatora!
Jakość usług0
Obsługa klienta0
Cena0
Parametry0
Dodaj opinie
Opinie klientów Zostaw opinię
Sortuj wg:

Zostaw ocenę operatora jako pierwszy.

Ocena zweryfikowana
/ 5
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Ten dostawca nie posiada jeszcze recenzji. Dodaj ją pierwszy.

Avatar
Pokaż więcej
Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię

Co można znaleźć w ofercie lajt mobile?

Oferta sieci lajt mobile dotyczy przede wszystkim usług telefonii komórkowej oraz Internetu mobilnego. Do podstawowej propozycji współpracy w tym przypadku, zaliczamy:

 • ofertę na abonament;
 • ofertę na kartę;
 • pakiety Internetowe;
 • ofertę dla firm.

lajt mobile nie jest tak rozbudowaną siecią jak topowi operatorzy w kraju, jednakże dzięki działaniu na nadajnikach sieci Plus ma możliwość dostarczania konsumentom usług wysokiej jakości. Abonament bez limitu to trzy podstawowe pakiety:

 • 10 GB za 19,99 złotych miesięcznie;
 • 30 GB za 24,99 złotych miesięcznie;
 • 300 GB za 44,99 złotych miesięcznie.

Analizując ceny, można śmiało powiedzieć, że oferta lajt mobile jest mocno atrakcyjna w porównaniu do konkurencji. Oprócz powyższych umowę z tym operatorem podpisujesz na czas nieokreślony. Dzięki temu możesz zrezygnować z usług w każdej chwili. W kwestii usług firmowych możesz skorzystać z tzw. złotych numerów oraz biznesowego abonamentu w obniżonych cenach.

Zalety lajt mobile

Firma lajt mobile pomimo niedługiego czasu działania w branży telekomunikacyjnej cieszy się ogromnym uznaniem wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Warto zaznaczyć, iż przedsiębiorstwo wyróżnia się przede wszystkim takimi aspektami, jak:

 • najlepszy zasięg usług w Polsce;
 • brak wymogów co do długości trwania umowy;
 • w 100% polska marka;
 • wygodny dostęp do panelu klienta;
 • możliwość korzystania z infrastruktury sieci 5G.

Wady lajt mobile

Oczywiście operator lajt mobile, jak każdy inny ma pewne wady. W tym przypadku trzeba wspomnieć o kilku najistotniejszych sprawach, a mianowicie:

 • okrojona oferta usług ograniczająca się do telefonii komórkowej i Internetu;
 • brak stacjonarnych punktów obsługi klienta;
 • okresowe problemy komunikacyjne związane z infrastrukturą sieci Plus.

Dodatkowe usługi lajt mobile

Niestety w ramach propozycji sieci lajt mobile nie ma dostępu do zbyt wielu usług dodatkowych. Oprócz możliwości wykupienia dodatkowych pakietów Internetu niestety operator nie proponuje innych usług. W ofercie tej sieci nie znajdziesz więc usług TV online. Jako usługę dodatkową można wymienić możliwość wykupienia tzw. złotego numeru lub skorzystania ze zdalnego doładowania konta.

Historia operatora

lajt mobile to w 100% polska sieć komórkowe, która należy do spółki Telestrada S.A. Warto zaznaczyć, iż spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Pomimo stosunkowo krótkiego czasu funkcjonowania w branży telekomunikacyjnej sieć lajt mobile cieszy się uznaniem wśród konsumentów. W 2020 roku firma otrzymała nagrodę – Godło Dobra Marka 2020. Głównym celem lajt mobile jest automatyzacja działania infrastruktury sieciowej, by zapewnić wysoką jakość świadczonych usług.

Awaryjność usług

Awaryjność usług lajt mobile jest na takim samym poziomie, jak sieci Plus. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, iż obydwie firmy działają na tych samych nadajnikach sieciowych. Kiedy sieć Plus ma problemy z funkcjonowaniem swojej infrastruktury – sieć lajt mobile także. Zdarza się to jednak niezwykle rzadko, dlatego nie należy obawiać się podpisania umowy na telefonię komórkową lub Internet.

Czy to polska firma?

lajt mobile jest w 100% polską firmą działającą na nadajnikach sieci Plus. Właścicielem marki jest operator Telestrada S.A.

Zasięg usług

Zasięg usług obejmuje praktycznie całą Polskę ze względu na fakt, iż lajt mobile działa na nadajnikach sieci Plus. Co ciekawe, w ramach oferty telefonii komórkowej i Internetu mobilnego klienci mogą korzystać z połączenia z siecią 5G, pod warunkiem, że w danej lokalizacji znajdują się takowe nadajniki.

Czy lajt mobile ma światłowód?

Niestety, operator lajt mobile nie obejmuje swoją ofertą światłowodów. Jeśli potrzebujesz superszybkiego Internetu domowego, skorzystaj z oferty Plusa, a na pewno znajdziesz propozycję idealną dla siebie. lajt mobile dotyczy tylko mobilnych usług telekomunikacyjnych.

Telefonia komórkowa lajt mobile

Oferta telefonii komórkowej lajt mobile skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych. Dla osób prywatnych pakiety abonamentowe dostępne są w trzech wariantach, natomiast dla biznesu aż w czterech. Podstawowy abonament dla firm dostępny jest w cenie 15 złotych miesięcznie z transferem 1 GB. Dla wymagających firma przygotowała propozycję 300 GB za 45 złotych miesięcznie.

Oferta telefonii komórkowej na kartę jest równie atrakcyjna. Najdroższy pakiet All L kosztuje zaledwie 19,99 złotych miesięcznie, oferując aż 10 GB transferu i nielimitowane rozmowy, SMS, i MMS do wszystkich sieci. Pakiety Internetowe są równie tanie, gdyż za 20 GB zapłacisz tylko 25 złotych, a pakiet będzie ważny przez 30 dni.

Kontakt – lajt mobile. Jak zamówić usługi?

Zamawianie usługi i podpisywanie umowy z lajt mobile jest prostą sprawą. Aby zapoznać się ze szczegółami oferty i porównać ją z innymi propozycjami od operatorów dostępnych na rynku, wejdź na stronę Teletropiciel.pl. Możesz też skontaktować się z serwisem bezpośrednio pod numerem 881 308 302 i załatwić niezbędne formalności.

lajt mobile umożliwia podpisanie umowy online bezpośrednio na swojej stronie Internetowej. W tym przypadku karty SIM wysyłane są najczęściej kurierem na wskazany przez klienta adres dostawy. Kontakt z lajt mobile możliwy jest też przez infolinię pod numerem 727 700 700 dostępną w dni robocze od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00. Możesz też skontaktować się z doradcą przez formularz na stronie, skorzystać z panelu klienta lub odwiedzić stacjonarny salon w Warszawie pod adresem:

Al. Krakowska 22A
02-284 Warszawa
Pon. – pt. w godz.: 8:00-16:00

Wszystkie oferty Internetu od lajt mobile

Internet Lajt Mobile

Lajt Mobile to marka telefonii komórkowej, która działa w oparciu o infrastrukturę sieci Plus, Swoją działalność rozpoczęła w 2013 roku, jednak w 2016 roku przeszła rebranding. W ofercie firmy Lajt Mobile znajdziesz mobilny Internet domowy, z którego można korzystać w dowolnym miejscu.

Lajt Mobile – Internet mobilny

Internet mobilny Lajt Mobile to trzy pakiety różniących się dostępnym, miesięcznym limitem danych do wykorzystania:

 • Internet mobilny 10 GB

 • Internet mobilny 30 GB w technologii LTE

 • Internet mobilny 100 GB + 200 GB

Co wyróżnia Internet od Lajt Mobile? 

Lajt Mobile korzysta z najnowszych technologii, dostarczając swoim klientom Internet dzięki zasięgowi sieci Plus. Umowa w przypadku Internetu mobilnego podpisywana jest na czas nieokreślony, dzięki czemu w każdym momencie można ją wypowiedzieć. Marka umożliwia dokupienie pakietów zwiększających limit danych o 1, 5, 10, 20, 30 i 300 GB. Wśród zalet internetu od Light Mobile można wymienić konkurencyjne ceny i częste promocje marki.

Jak zamówić Internet Lajt Mobile? 

Możesz bardzo łatwo skorzystać z oferty Internetu od Lajt Mobile za pośrednictwem serwisu Teletropiciel. Wystarczy, że wpiszesz adres do naszej porównywarki, a następnie wybierzesz kategorię “Internet” i znajdziesz interesującą Cię ofertę. Dzięki temu będziesz pewien, że dana propozycja jest dostępna w Twoim miejscu zamieszkania. Następnie, wystarczy, że wybierzesz konkretną ofertę i klikniesz “Zamawiam”. Pamiętaj, korzystanie z serwisu Teletropiciel jest całkowicie darmowe.

Wszystkie oferty Telewizji od lajt mobile

Wszystkie oferty Internet + TV od lajt mobile

Media piszą o nas
WP RMF FM interia PAP CD-ACTION

Właścicielem serwisu www.teletropiciel.pl jest spółka Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0001011543, NIP: 5273035112.Użytkownicy korzystają z serwisu www.teletropiciel.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu. Administratorem danych osobowych jest Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70

W przypadku pytań możesz przejść do zakładki 'Kontakt' w którym znajdziesz dane kontaktowe do odpowiedniego działu.