Polsat box - opinie, aktualne oferty Internetu i Telewizji

{{ reviewsOverall }} / 5 Opinie klientów (3 opinii)
Jakość usług3.3
Obsługa klienta3.7
Cena3.7
Parametry3.3

Obecnie na rynku działa wiele serwisów streamingowych, które prześcigają się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Polsat Box to jedna z tego typu usług, jaka jest szczególnie warta uwagi. Sprawdź, dlaczego warto zainteresować się tą propozycją!

Ogólne informacje
Opinie
Oferty Internetu
Oferty Telewizji
Oferty Internet+TV

Opinie o Polsat box

Poznaj opinie osób, które już korzystały z usług tego operatora!
Jakość usług3.3
Obsługa klienta3.7
Cena3.7
Parametry3.3
Dodaj opinie
Opinie klientów Zostaw opinię
Sortuj wg:

Zostaw ocenę operatora jako pierwszy.

Ocena zweryfikowana
/ 5
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Ten dostawca nie posiada jeszcze recenzji. Dodaj ją pierwszy.

Avatar
Pokaż więcej
Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię

Co można znaleźć w ofercie Polsat Box?

Polsat Box to operator z nowoczesnym podejściem do obsługi klienta oraz świadczenia usług telekomunikacyjnych na terenie kraju. Warto wiedzieć, że do podstawowej oferty tej firmy, zaliczamy:

 • telewizję satelitarną;
 • TV online;
 • Internet;
 • telefonię komórkową.

Polsat Box jest obecnie ściśle połączony z siecią Plus, co oznacza, że usługi telekomunikacyjne w zakresie telefonii komórkowej i Internetu działają z wykorzystaniem infrastruktury właśnie tego operatora. Najciekawsze pakiety telewizyjne dostępne są obecnie w cenach od 20 do 60 złotych miesięcznie. W ramach największego pakietu usług TV otrzymasz dostęp aż do 131 kanałów, które możesz oglądać także na urządzeniach mobilnych.

Zalety Polsat Box

Polsat Box ma wiele zalet. Oprócz tego, iż jest to jeden z większych operatorów telekomunikacyjnych na terenie Polski (połączony ściśle z Plusem), firma ma też wiele innych zalet. Oto kilka z nich:

 • niski poziom awaryjności usług;
 • atrakcyjne ceny pakietów TV;
 • ciekawe promocje na usługi telekomunikacyjne;
 • dostęp do kanałów sportowych na żywo.

Wady Polsat Box

Operator Polsat Box tak, jak wiele innych firm z branży telekomunikacyjnej ma swoje słabe strony, o których warto wspomnieć. Są to przede wszystkim:

 • wydłużony czas oczekiwania na aktywację usługi;
 • od czasu do czasu brak możliwości skontaktowania się z pomocą techniczną na infoinii.

Dodatkowe usługi Polsat Box

W ramach dodatkowych usług Polsat Box klienci mogą korzystać z takich udogodnień, jak:

 • Internet;
 • urządzenia w cenie abonamentu lub na raty;
 • telefonia komórkowa.

Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż większość tego typu usług dostępna jest tylko po podpisaniu umowy bezpośrednio z siecią Plus. Nie oznacza to jednak, że ofert nie można łączyć ze sobą w ramach jednego pakietu usług. Usługi Polsat Box Go oraz Internet Plusa to świetna kooperacja.

HBO w Polsat Box

Kanały HBO w sieci Polsat Box dostępne są w cenie 20 złotych miesięcznie dodatkowo do podstawowego abonamentu telewizyjnego. W ramach tej propozycji otrzymasz aż 3 dodatkowe kanały, gdzie znajdziesz wszystkie interesujące Cię hity kinowe i seriale.

Canal+ w Polsat Box

Canal+ to grupa programów TV dostępna w usługach Polsat Box za dodatkową opłatą w wysokości 10 lub 30 złotych miesięcznie w zależności od wybranego pakietu. Możesz też skorzystać z większego pakietu zawierającego programy Sport Max oraz Canal+ Sport. Łącznie dotyczy to aż 8 dodatkowych kanałów doliczonych do podstawowego pakietu wybranego z oferty Polsat Box.

VOD w Polsat Box

Przy wyborze TV satelitarnej możesz też poprosić o dodatkowy dostęp do pakietu kanałów VOD. W tym przypadku konieczna będzie opłata w wysokości 10 złotych miesięcznie dodatkowo do wykupionego abonamentu telewizyjnego.

Historia operatora

Polsat Box to przede wszystkim polska marka usług cyfrowej telewizji satelitarnej. Warto wiedzieć o tym, iż ta usługa w pełni należy do operatora Cyfrowy Polsat. Ciekawostką jest fakt, że Polsat Box zastąpił Cyfrowy już w 2021 roku. Firma swoje początki odnotowała już w 199 roku, kiedy to wystartowała jako trzecia platforma telewizyjna w kraju. Na przestrzeni lat operator stale się rozrastał, wdrażając do swojej oferty coraz ciekawsze usługi i pakiety. Obecnie Polsat Box wprowadził do swojej oferty pierwszy dekoder w jakości 4K.

Awaryjność usług

Konsumenci tego operatora zaznaczają, że dość często występują ewentualne problemy z płynnością łącza podczas oglądania wybranych kanałów TV. Zdarza się to jednak niezwykle rzadko, a wszelkie usterki usuwane są praktycznie natychmiast po zgłoszeniu problemu do obsługi klienta.

Czy to polska firma?

Polsat Box jest w 100% polską marką, która powstała już 1999 roku pod nieco inną nazwą. Co ciekawe, kapitał zakładowy tego operatora na chwilę obecną wynosi nieco ponad 25 mln złotych.

Zasięg usług

Polsat Box zasięgiem swoich usług obejmuje całą Polskę bez wyjątków. Nawet w nieco mniejszych miejscowościach konsumenci mogą liczyć na wygodny dostęp do wszystkich pakietów w ramach telewizji online i nie tylko. Internet mobilny, jak i stacjonarny również świetne sprawdza się w przypadku tego operatora. Aby sprawdzić dostępność usług, wystarczy wejść na oficjalną stronę operatora, skontaktować się z infolinią lub skorzystać z pomocy Teletropiciela.

Czy Polsat Box ma światłowód?

Polsat Box jako operator telekomunikacyjny nie oferuje usług Internetu światłowodowego. Warto jednak mieć na uwadze, że kooperacja z siecią Plus daje taką możliwość wszystkim klientom.

Telefonia komórkowa Polsat Box

Telefonia komórkowa w Polsat Box działa na takich samych zasadach, jak światłowód oraz dostęp do urządzeń mobilnych. Wystarczy podpisać umowę z siecią Plus, która działa w kooperacji z Polsat Box. Co ciekawe, wszystkie te usługi można połączyć w jeden pakiet w ramach rabatu Smart Dom.

Polsat Box – TV online

Telewizja Internetowa dostępna jest w dwóch wersjach: praktycznej i elastycznej. Pakiet elastyczny pozwala na bezpośrednie podłączenie się do usługi bez anteny satelitarnej. Pakiety można dowolnie włączać w ciągu miesiąca na całe 30 dni. Za usługi w tym przypadku zapłacisz BLIKIEM lub przez dekoder. W ramach elastycznych usług możesz wybrać nawet 95 kanałów TV w cenie zaledwie 60 złotych miesięcznie. Nie dotyczy to jednak kanałów dodatkowych, które są osobno płatne i doliczane do abonamentu 330-dniowego.

Oferta praktyczna dotyczy stałego zobowiązania abonamentowego z tym operatorem. Dzięki temu przez 24 miesiące będziesz mieć dostęp do ulubionych programów TV bez żadnych dodatkowych opłat. Zawsze wtedy, kiedy zapragniesz pozyskać dodatkowe kanały telewizyjne, możesz wykupić dowolny pakiet z oferty. W tym przypadku ceny są takie same, jak dla pakietu elastycznego.

Kontakt – Polsat Box. Jak zamówić usługi?

Zamówienie usługi Polsat Box jest dziecinnie proste. Najłatwiej zrobisz to przez stronę Teletropiciel.pl lub pod numerem 881 308 302. W ten sposób porównasz także wszystkie dostępne propozycje od operatorów na TV online i Internet w dowolnej konfiguracji. Jeśli chcesz zamówić usługi bezpośrednio u operatora, zadzwoń na infolinię pod numer 222 127 222 lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie Internetowej firmy. Możesz też udać się do centralnego punktu obsługi klienta pod adresem:

Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa

Wszystkie oferty Internetu od Polsat box

Internet Polsat Box

Polsat Box to jeden z wiodących dostawców telewizji w Polsce. W jego ofercie znajdziesz stacjonarny Internet domowy dostarczany przez sieć Plus. Łącza światłowodowe bazują na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, co zapewnia dużą prędkość i stabilność. Są dostępne w wielu miejscach w Polsce, a ich zasięg stale jest rozszerzany. Światłowód nie ma żadnych limitów ilości dostępnego transferu danych. 

Polsat Box – Internet stacjonarny

Stacjonarny Internet domowy Polsat Box, od sieci Plus to trzy stałe pakiety z łączem Internetowym o prędkości od 300 Mb/s aż do 1 Gb/s:

 • Domowy Internet stacjonarny do 300 Mb/s – Internet światłowodowy o prędkości do 300 Mb/s. W ramach usługi otrzymamy router Wi-Fi i Disney+ nawet na 2 lata w prezencie.
 • Domowy Internet stacjonarny do 600 Mb/s – Internet światłowodowy o prędkości do 600 Mb/s. W ramach usługi otrzymamy router Wi-Fi i Disney+ nawet na 2 lata w prezencie.
 • Domowy Internet stacjonarny do 1 Gb/s – Internet światłowodowy o prędkości aż do 1 Gb/s. W ramach usługi otrzymamy router Wi-Fi i Disney+ nawet na 2 lata w prezencie.

Co wyróżnia Internet od Polsat Box? 

Polsat Box korzysta z najnowszych technologii sieci Plus, dostarczając swoim klientom Internet światłowodowy o wysokiej prędkości i stabilności łącza. Umowa w przypadku Internetu stacjonarnego może być podpisana na okres 24 miesięcy. 

Do każdego pakietu Polsat Box dodaje modem WI-Fi. Jest to najnowsza technologia Internetu bezprzewodowego, gwarantująca wysoką prędkość i niskie opóźnienia w transmisji danych. Warto również pamiętać o usługach dodatkowych, takich jak Disney+, które znajdują się w niektórych pakietach. Klienci sieci plus, którzy zdecydują się na internet światłowodowy, otrzymają też 5 GB internetu LTE co miesiąc, a także pakiet 60 GB lub 120 GB do wykorzystania również na smartfonie.

Jak zamówić Internet Polsat Box?

Możesz bardzo łatwo skorzystać z oferty Internetu od Polsat Box za pośrednictwem serwisu Teletropiciel. Wystarczy, że wpiszesz swój adres do naszej porównywarki, wybierzesz kategorię “Internet”, a następnie znajdziesz interesującą Cię ofertę. Dzięki temu będziesz pewien, że dana propozycja jest dostępna pod Twoim adresem. Kiedy znajdziesz interesującą Cię ofertę, kliknij “Zamawiam”. Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe.

Wszystkie oferty Telewizji od Polsat box

Telewizja Polsat Box 

Polsat Box to największa platforma cyfrowa w Polsce, oferująca nie tylko telewizję cyfrową ale także telewizję internetową. W ramach tej pierwszej usługi w Polsat Box dostępne są 4 pakiety telewizji, różniące się między sobą ilość dostępnych kanałów. Jakie pakiety telewizji znajdziemy w ofercie Polsat Box?

 • Pakiet S – to najmniejszy pakiet telewizji, który zawiera on 55 najbardziej podstawowych kanałów telewizyjnych, takich jak TVP1, TVP2, TVN czy Polsat. Zdecydowaną większość kanałów z tego pakietu można oglądać w ramach telewizji naziemnej. Znajdziemy tu jednak również programy tematyczne grupy Polsat, takie jak: Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Seriale, JimJam, Polsat Cafe czy Polsat Play. 
 • Pakiet M – pakiet zawierający 77 kanałów telewizyjnych. Znajdziemy tu wszystkie stacje dostępne w pakiecie S oraz kanały tematyczne TVN i Discovery, kanały Eurosport, kanały TVP Seriale i TVP HD, a także kanał TV Republika i w Polsce.pl. W ramach tego pakietu klienci w promocji mogą wykupić kanały Nickelodeon. Zaletą tej oferty jest również możliwość oglądania wybranych programów nawet do 7 dni po emisji i możliwość nagrywania nawet 100 godzin programów dostępnych przez 30 dni. Telewizję mogą oglądać też na urządzeniach mobilnych. 
 • Pakiet M Sport – pakiet zawierający 83 kanały telewizyjne. Poza programami dostępnymi w ramach pakietu M znajdziemy tu kanały Polsat Sport Premium – Liga Mistrzów, kanały Eleven Sports, również w jakości 4K – La Liga, Serie A, Ligue 1. W promocji dodatkowo otrzymamy pakiet Canal+ Sport 3,4 – PKO BP Ekstraklasa oraz inne usługi dostępne w pakiecie M.  
 • Pakiet L – to najobszerniejszy pakiet telewizji od Polsat Box. Zawiera on 136 kanałów telewizyjnych. Znajdziemy w nim kanały z pakietu M oraz wiele  ciekawych stacji tematycznych, dziecięcych, rozrywkowych, muzycznych czy informacyjnych, takich jak: CNN, Discovery, BBC, HGTV, Didney Channel, National Geographic, History HD, Canal+ Domo, Canal+ Kuchnia czy Eska Rock TV. 

Co wyróżnia telewizję od Polsat Box? 

Telewizja od Polsat Box to nie tylko szeroki wybór kanałów w wysokiej jakości, ale również bogata biblioteka materiałów online. Dekoder Duo pozwala na korzystanie z aplikacji mobilnych i serwisów internetowych. Dużym zainteresowaniem cieszy się też usługa multiroom, w ramach której, instalując w każdym pokoju, za niewielką dopłatą dekoder, można niezależnie oglądać różne programy. Warto także wspomnieć o dostępnych dodatkowo pakietach premium, dzięki którym można zyskać dostęp do kanałów Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Canal+ Sport 3,4, Sport Max, HBO, HBO Max, Cinemax, FilmBox, czy dla dzieci. Zaletą tej oferty jest również możliwość zobaczenia wybranych programów nawet do 7 dni po ich emisji, a także ich nagrywania w chmurze. W cenie wybranych pakietów możemy otrzymać też Disney+. 

Jak zamówić telewizję Polsat Box?

Chcesz zamówić telewizję od Polsat Box? Możesz to bardzo łatwo zrobić za pośrednictwem serwisu Teletropiciel. Wystarczy, że wpiszesz swój adres do naszej wyszukiwarki, wybierzesz kategorię “Telewizja” a następnie znajdziesz interesującą Cię ofertę. Nasza wyszukiwarka pokaże Ci jedynie te oferty, które są dostępne w Twojej okolicy. Następnie, wystarczy że znajdziesz interesującą Cię ofertę i klikniesz “Zamawiam”.  Co ważne, korzystanie z Teletropiciela jest całkowicie darmowe.

Wszystkie oferty Internet + TV od Polsat box

Telewizja + Internet Polsat Box 

Pakiety Internetu i telewizji od Polsat Box pozwalają wykupić obie te usługi u jednego dostawcy. Jest to nie tylko wygodne rozwiązanie, które ogranicza formalności do minimum. Jego zaletą jest też oszczędność pieniędzy. Jakie pakiety Internet + TV są dostępne w Polsat Box?

 • Internet 5G 120 GB + pakiet S telewizji – pakiet, w którego skład wchodzi Internet 5G z limitem 120 GB 55 kanałów telewizji. Znajdziemy wśród nich podstawowe kanały, takie jak TVP1, TVP2, Polsat czy TVN oraz programy tematyczne grupy Polsat 
 • Internet 5G 120 GB + pakiet M telewizji – pakiet, w którego skład wchodzi Internet 5G z limitem 120 GB 83 kanałów telewizji. Poza podstawowymi kanałami z pakietu S, znajdziemy tu kanały tematyczne TVN i Discovery, kanały Eurosport, kanały TVP Seriale i TVP HD. 
 • Internet 5G 120 GB + pakiet L telewizji – pakiet, w którego skład wchodzi Internet 5G z limitem 120 GB 136 kanałów telewizji. Znajdziemy tu kanały z pakietu M oraz wiele ciekawych stacji tematycznych, dziecięcych, rozrywkowych, muzycznych czy informacyjnych.

Co wyróżnia oferty Internet + telewizja od Polsat Box? 

Decydując się na pakiet telewizji i Internetu od Polsat Box, otrzymujesz bezpłatnie modem Wi-Fi. Do pakietów telewizji i Internetu od Polsat Bpx dodawany jest również dekoder 4K, umożliwiający oglądanie telewizji w najwyższej jakości. 

W ofercie Polsat Box znajdują się także pakiety Telewizji i Internetu z dostępem do usług dodatkowych, takich jak Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Canal+ Sport 3,4, Sport Max, HBO, HBO Max, Cinemax, FilmBox, a także Disney+.  

Jak zamówić Internet + TV Polsat Box?

Chcesz znaleźć najlepszą ofertę Internetu i telewizji od Polsat Box? Wystarczy, że wejdziesz na stronę Teletropiciel, wpiszesz swój adres do wyszukiwarki i zaznaczysz Internet + TV. Serwis pozwoli Ci na wyszukanie ofert dostępnych w Twojej okolicy. Kiedy znajdziesz interesującą Cię ofertę, wystarczy, że klikniesz “Zamawiam”. Pamiętaj, że korzystanie z naszego serwisu jest bezpłatne.

Właścicielem serwisu www.teletropiciel.pl jest spółka Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0001011543, NIP: 5273035112.Użytkownicy korzystają z serwisu www.teletropiciel.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu. Administratorem danych osobowych jest Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70

W przypadku pytań możesz przejść do zakładki 'Kontakt' w którym znajdziesz dane kontaktowe do odpowiedniego działu.