East&West - opinie, aktualne oferty Internetu i Telewizji

{{ reviewsOverall }} / 5 Opinie klientów (0 opinii)
Jakość usług0
Obsługa klienta0
Cena0
Parametry0

East&West to firma pochodząca z Poznania i Lubonia. Warto zaznaczyć, że to przedsiębiorstwo lokalne, które świadczy aktualnie szereg usług telekomunikacyjnych dopasowanych do potrzeb wymagających konsumentów. Przekonaj się, dlaczego warto zainteresować się propozycją współpracy z tym operatorem.

Ogólne informacje
Opinie
Oferty Internetu
Oferty Telewizji
Oferty Internet+TV

Opinie o East&West

Poznaj opinie osób, które już korzystały z usług tego operatora!
Jakość usług0
Obsługa klienta0
Cena0
Parametry0
Dodaj opinie
Opinie klientów Zostaw opinię
Sortuj wg:

Zostaw ocenę operatora jako pierwszy.

Ocena zweryfikowana
/ 5
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Ten dostawca nie posiada jeszcze recenzji. Dodaj ją pierwszy.

Avatar
Pokaż więcej
Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię

Co można znaleźć w ofercie East&West?

Oferta sieci East&West dotyczy przede wszystkim:

 • telewizji;
 • Internetu;
 • telefonii komórkowej.

Propozycja współpracy od tego operatora skierowana jest do klientów indywidualnych, poszukujących przede wszystkim atrakcyjnych cen oraz wygodnego dostępu do usług telekomunikacyjnych. W ramach oferty Internetu firma proponuje prędkości zaczynające się od 50 Mb/s, a kończące na transferze sięgającym do 900 Mb/s. To duże rozbieżności, które jednak przekładają się na ceny poszczególnych ofert. Dla przykładu: za podstawowy pakiet Internetu w cenie 70 złotych miesięcznie otrzymasz transfer na poziomie 600 Mb/s i umowę na czas nieokreślony.

Zalety East&West

Firma East&West ma zarówno wady, jak i zalety. Do najistotniejszych cech wyróżniających tego lokalnego dostawcę usług telekomunikacyjnych, zaliczamy:

 • atrakcyjne ceny pakietów;
 • mocno rozbudowana oferta produktów TV online, Internetu oraz telefonii komórkowej;
 • świetny zasięg.

Wady East&West

Oczywiście operator East&West jak wielu innych dostawców usług telekomunikacyjnych ma swoje wady. Warto o nich wiedzieć jeszcze przed nawiązaniem współpracy.

 • ograniczony dostęp do usług tylko w obrębie dwóch miast;
 • brak oferty dla firm.

Dodatkowe usługi East&West

Usługi dodatkowe East&West są mocno okrojone. Firma nie może pochwalić się dużą różnorodnością dostępnej oferty. Oprócz podstawowych pakietów TV online Internetu oraz telefonii komórkowej, klienci nie mają zbyt dużego wyboru. Za usługi dodatkowe można jednak uznać pakiety TV, które zawsze są dostępne w ramach rozszerzenia wybranej oferty podstawowej. Dzięki temu możesz mieć dostęp do większej liczby usług w niższej cenie miesięcznego abonamentu.

Warto zaznaczyć, że w ramach oferty East&West klienci mają dostęp do promocji studenckich (np. router Wi-Fi za 0 złotych), a także atrakcyjnych rabatów nawet do -30% na wszystkie usługi telekomunikacyjne.

Historia operatora

Ten operator działa na rynku w Poznaniu i Luboniu już od dłuższego czasu. W celu pozyskania jednak większej ilości informacji na temat historii pracy tej firmy należy skontaktować się bezpośrednio z jej przedstawicielem handlowym lub biurem obsługi konsumenta.

Awaryjność usług

Według opinii klientów awaryjność usług East&West utrzymana jest na bardzo niskim poziomie. Ze względu na lokalny obszar działania firma nie odnotowuje zbyt częstych awarii, które jednak mimo wszystko się zdarzają. Wszelkie problemy z działaniem infrastruktury sieciowej oraz wszystkich usług rozwiązywane są najszybciej, jak to możliwe.

Czy to polska firma?

East&West jest polską firmą założoną w Poznaniu. Działalność w obrębie tylko dwóch miejscowości wpływa na małe zainteresowanie tym operatorem w skali krajowej. Trzeba jednak zaznaczyć, iż lokalni mieszkańcy miejscowości objętych usługami East&West cenią sobie możliwość korzystania z usług telekomunikacyjnych w atrakcyjnych cenach.

Zasięg usług

Firma swoim zasięgiem obejmuje Poznań i Luboń. To dwa miasta, których mieszkańcy mogą bez ograniczeń korzystać z dostępu do Internetu, telewizji oraz telefonii komórkowej. Co ciekawe, w ramach aktualnej oferty operator proponuje dodatkowe urządzenia Wi-Fi, dzięki którym korzystanie z usług jest jeszcze wygodniejsze.

Czy East&West ma światłowód?

Niestety, w ofercie East&West nie znalazł się światłowód. Firma nie wyklucza dalszego rozwoju swoich usług, jednakże ze względu na mały obszar działania i duże koszty inwestycji w światłowody, aktualnie propozycja współpracy ogranicza się do połączenia bezprzewodowego.

Telefonia komórkowa East&West

Jeśli chodzi o usługi telefonii komórkowej, warto nadmienić, że East&West proponuje szczególnie atrakcyjne warunki. Pakiet podstawowy połączeń krajowych zaczyna się od 0,09 złotych za minutę połączenia. Dla rozmów wewnątrz sieci nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Warto w tym przypadku zaznaczyć, że umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, co daje klientom możliwość jej praktycznie natychmiastowego zerwania w razie potrzeby. Cena pakietu podstawowego wynosi 10 złotych miesięcznie.

East&West – TV online

Jeśli chodzi o ofertę TV online, warto nadmienić, że klienci mają do wybory aż 5 różnych pakietów. Każdy z nich jest inny pod względem ceny oraz dostępności poszczególnych kanałów. Najdroższe usługi TV w cenie 148 złotych dają dostęp aż do 123 kanałów w jakości HD oraz 3 w 4K. To świetna propozycja dla osób poszukujących krystalicznie czystego obrazu oraz nieograniczonej niczym rozrywki. Co ciekawe, East&West dodaje do usługi dekoder cyfrowy za 0 złotych w ramach umowy na czas nieokreślony.

Na rynku oczywiście jest wiele alternatyw, które nie ograniczają się jedynie do świadczenia usług w dwóch lokalizacjach. Na uwagę zasługuje propozycja firmy Netia oraz UPC. W przypadku Netii za 80 złotych miesięcznie otrzymasz aż 100 kanałów wraz z Internetem 1 Gb/s. UPC proponuje w podobnej cenie, bo za 84,99 złotych aż 126 kanałów oraz dekoder z nagrywarką w cenie. 

Kontakt – East&West. Jak zamówić usługi?

Jeśli chodzi o możliwość zamówienia usług, zdecydowanie najłatwiejszą opcją jest skorzystanie z porównywarki operatorów telekomunikacyjnych – Teletropiciel.pl. Możesz wejść bezpośrednio na stronę serwisu lub zadzwonić pod numer 881 308 302, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na podpisanie umowy z danym operatorem.

Jeśli chodzi o East&West, możesz też skorzystać z infolinii czynnej w dni robocze od 8:00 do 21:00 oraz w weekendy od 10:00 do 14:00. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 61 668 99, a dowiesz się więcej szczegółów na temat wybranej oferty. Umowę podpiszesz też stacjonarnie w placówkach East&West, a także u pośredników operatora.

Wszystkie oferty Internetu od East&West

Internet East & West

East & West to operator Internetu, który świadczy swoje usługi na terenie Poznania i Lubonia. W ofercie firmy East & West znajdziesz stacjonarny Internet domowy. Światłowodowe łącza internetowe od East & West są oparte na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, dzięki którym są nie tylko stabilne, ale zapewniają też dużą prędkość przesyłu i pobierania danych. 

East & West – Internet stacjonarny

Stacjonarny Internet domowy East & West to sześć pakietów z łączem Internetowym o prędkości od 50 Mb/s aż do 900 Mb/s:

 • Ferrum – domowy Internet światłowodowy o prędkości do 50 Mb/s. W ramach usługi otrzymamy za drobną opłatą router Wi-Fi. Jest to podstawowa i najtańsza oferta Internetu East & West.

 • Carbon – domowy Internet światłowodowy o prędkości do 100 Mb/s. W ramach tej usługi również za niewielką opłatą możemy liczyć na router Wi-Fi. 

 • Carbon Super – domowy Internet światłowodowy o prędkości do 250 Mb/s. W ramach tej usługi otrzymamy modem Wi-Fi za niewielką opłatą. 

 • Światłowód Instant – domowy Internet światłowodowy o prędkości pobierania danych do 300 Mb/s, przesyłu do 150 Mb/s. W ramach usługi otrzymamy modem Wi-Fi w cenie 8 zł. 

 • Światłowód Flesz – domowy Internet światłowodowy o prędkości pobierania danych do 600 Mb/s, przesyłu do 300 Mb/s. W ramach usługi otrzymamy router Wi-Fi w cenie 8 zł. 

 • Światłowód Forte – domowy Internet światłowodowy o prędkości pobierania danych do 900 Mb/s, przesyłu do 450 Mb/s. W ramach usługi otrzymamy modem Wi-Fi w cenie 8 zł. 

 

Co wyróżnia Internet od East & West? 

East & West choć jest lokalnym operatorem, korzysta z najnowszych technologii, dostarczając swoim klientom Internet światłowodowy, który cechuje się wysoką prędkością i stabilnością łącza. Umowa w przypadku Internetu stacjonarnego podpisywana jest na czas nieokreślony. 

W każdym pakiecie East & West oferuje klientom specjalne modemy WI-Fi za niewielką opłatą. Studenci z kolei otrzymują router za darmo, niezależnie od tego, na jaką ofertę się zdecydują. Internet East & West można otrzymać w pakiecie z telewizją – wówczas klienci otrzymują od firmy zniżkę na światłowód.

Jak zamówić Internet East & West? 

Możesz bardzo łatwo skorzystać z oferty Internetu od East & West za pośrednictwem serwisu Teletropiciel. Wystarczy, że wpiszesz swój adres do naszej porównywarki, wybierzesz kategorię “Internet”, a następnie znajdziesz interesującą Cię ofertę. Dzięki temu będziesz pewien, że dana propozycja jest dostępna w Twoim miejscu zamieszkania. Następnie, wystarczy, że wybierzesz konkretną ofertę i klikniesz “Zamawiam”. Pamiętaj, korzystanie z serwisu Teletropiciel jest całkowicie darmowe.

Wszystkie oferty Telewizji od East&West

Telewizja East & West 

East & West jest to nie tylko dostawca Internetu na terenie Poznania i Lubonia, ale również telewizji. East & West oferuje 5 pakietów telewizji, różniących się między sobą ilością dostępnych kanałów. Jakie pakiety telewizji znajdziemy w ofercie East & West?

 • Mediana 2D – to najtańszy pakiet telewizji od East & West. Zawiera on 82 kanały, w tym 42 HD. Znajdziemy tu kanały, które są dostępne w ramach telewizji naziemnej takie jak TVP1, TVP2, TVN czy Polsat, ale także programy informacyjne, lifestylowe, filmowe, muzyczne czy dla dzieci, takie jak: Polsat Music HD, Nick Music, HGTV, Polsat Cafe HD, Biznes 24 HD, CNN, BBC World News, TVN 24 HD, Euronews, Deutsche Welle, TVN Fabuła HD, czy Polsat Seriale HD.

 • Start – pakiet zawierający 144 kanały telewizyjne, w tym 89 kanałów HD I 2 w 4K. Wciąż jest to dość podstawowy pakiet, jednak w atrakcyjnej cenie znajdziemy tu już sporo kanałów sportowych, filmowych, edukacyjnych i lifestylowych. W skład tego pakietu wchodzi kilka stacji informacyjnych, takich jak TVN 24 HD, Polsat News HD, TVN 24 BIS HD, Sky News, BBC World News, Biznes 24 HD, Bloomberg, czy France 24. Znajdziemy tu również sporo kanałów sportowych, takich jak: Polsat Sport Extra, Eleven Sports 1,2,3 czy Canal Plus Sport 5 HD. W pakiecie tym dla dzieci dostępne są stacje takie jak: Disney Channel, Nickelodeon, Cartoon Network czy Minimini+ HD.

 • Start XL – pakiet zawierający 175 kanałów telewizyjnych, w tym 110 kanałów HD i 3 w 4K. Poza podstawowymi kanałami, w jego ramach znajdziemy już wiele ciekawych stacji sportowych, m.in. Eleven Sports 4 HD, Fight Klub HD, Exstreme Sports Channel HD, dokumentalnych, m.in. Investigation Discovery HD, Crime & Investigation Network Polsat HD. W pakiecie tym nie zabrakło również kanałów edukacyjnych, takich jak:  Da Vinci HD, National Geographic HD, National Geographic Wild HD, Planete+ HD, Animal Planet HD czy Discovery Channel oraz filmowych takich jak: 13 Ulica HD, TVN Fabuła HD, AMC Fabuła HD, Paramount Network HD, Comedy Central HD, AXN HD, Filmax HD, Warner TV HD czy Cinemax.

 • Start Box – pakiet zawierający 193 kanały telewizyjne, w tym 120 kanałów HD i 3 w 4K. Poza kanałami dostępnymi w poprzednich pakietach, w ramach opcji Start Box znajdziemy dodatkowe stacje sportowe, dokumentalne, edukacyjne i lifestylowe, m.in. BBC Brit HD, Discovery Turbo Xtra HD, E! Entertainment HD CNBC Europe HD, Discovery Historia, AXN Black czy BBC First HD.

 • Ultima – najobszerniejszy pakiet telewizji od East & West. Zawiera 204 kanały telewizyjne, w tym 131 w wersji HD i 3 w 4K. Znajdziemy w nim kanały sportowe takie jak: Canal Plus Sport HD 1-5, Canal Plus Dokumet HD oraz rozszerzoną ofertę programową dla najmłodszych.

 

Co wyróżnia telewizję od East & West? 

Telewizja od East & West to nie tylko duży kanałów w wysokiej jakości HD ale nawet w 4K. Do każdego pakietu klient otrzymuje dekoder cyfrowy za 0 zł. Dodatkowo możemy dokupić usługę Multiroom Cam, dzięki której będziemy mogli oglądać telewizję jednocześnie z jednego dodatkowego urządzenia. Dodatkowo wybierając telewizję od East & West, niezależnie od tego, na jaki pakiet się zdecydujemy, możemy za dodatkową opłatą dokupić pakiety tematyczne: Canal+ Select, Canal+ Prestige lub kanał informacyjny Republika. Jeżeli od East & West wybierzemy nie tylko telewizję, ale i internet lub telefon, możemy liczyć na atrakcyjne zniżki. 

Jak zamówić telewizję East & West?

Chcesz zamówić telewizję od East & West? Możesz to bardzo łatwo zrobić za pośrednictwem serwisu Teletropiciel. Wystarczy, że wpiszesz swój adres do naszej wyszukiwarki, wybierzesz kategorię “Telewizja” a następnie znajdziesz najlepszy dla siebie pakiet. Nasza wyszukiwarka pokaże Ci jedynie te oferty, które są dostępne w Twojej okolicy. Następnie, wystarczy, że znajdziesz interesującą Cię ofertę i klikniesz “Zamawiam”.  Pamiętaj, korzystanie z Teletropiciela jest całkowicie darmowe.

Wszystkie oferty Internet + TV od East&West

Telewizja + Internet East & West 

Pakiet Internetu i telewizji od East & West pozwala na wykupienie usług u jednego dostawcy. Jest nie tylko wygodne, ale i tańsze rozwiązanie, ponieważ zamawiając obie te usługi u jednego operatora, możemy liczyć na atrakcyjne rabaty. Jakie pakiety Internet + TV są dostępne w East & West? 

W East & West klienci mają całkowitą swobodę w dobieraniu pakietów internetu i telewizji, ponieważ operator nie narzuca z góry żadnych gotowych rozwiązań. Dzięki temu każdy pakiet internetu możemy połączyć z każdym pakietem telewizji, otrzymując atrakcyjną zniżkę.

Co wyróżnia oferty Internet + telewizja od East & West? 

Decydując się na pakiet telewizji i Internetu od East & West, otrzymujesz takie korzyści jak modem Wi-Fi w cenie 8 zł, studenci zaś otrzymują router za darmo. Zyskujemy pełnoprawną usługę zarówno w dziedzinie telewizji, jak i Internetu, za niższą cenę. Warto również zwrócić uwagę na to, że do pakietów telewizji i Internetu od East & West dodawany jest za darmo dekoder cyfrowy, umożliwiający oglądanie telewizji w najwyższej jakości.

Jak zamówić Internet + TV East & West?

Chcesz znaleźć najlepszą ofertę Internetu i telewizji od East & West? Wystarczy, że wejdziesz na stronę Teletropiciel, wpiszesz swój adres w polach wyszukiwarki i zaznaczysz Internet + TV. Serwis pozwoli Ci na znalezienie ofert dostępnych w Twojej okolicy. Następnie, kiedy znajdziesz interesującą Cię ofertę, kliknij “Zamawiam”. Pamiętaj, korzystanie z naszego serwisu jest bezpłatne.

Właścicielem serwisu www.teletropiciel.pl jest spółka Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0001011543, NIP: 5273035112.Użytkownicy korzystają z serwisu www.teletropiciel.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu. Administratorem danych osobowych jest Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70

W przypadku pytań możesz przejść do zakładki 'Kontakt' w którym znajdziesz dane kontaktowe do odpowiedniego działu.