UPC - opinie, aktualne oferty Internetu i Telewizji

{{ reviewsOverall }} / 5 Opinie klientów (8 opinii)
Jakość usług1.9
Obsługa klienta1.9
Cena1.8
Parametry1.9

Firma UPC to jeden z liderów wśród dostawców usług cyfrowych w Polsce. W ofercie tego operatora telekomunikacyjnego znajdziesz propozycje: telewizji, internetu światłowodowego i telefonii komórkowej. Cała oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Obecnie firma UPC wspiera ponad 1,5 mln klientów w Polsce i swoim zasięgiem obejmuje około 150 miejscowości w kraju.

Ogólne informacje
Opinie
Oferty Internetu
Oferty Telewizji
Oferty Internet+TV

Opinie o UPC

Poznaj opinie osób, które już korzystały z usług tego operatora!
Jakość usług1.9
Obsługa klienta1.9
Cena1.8
Parametry1.9
Dodaj opinie
Opinie klientów Zostaw opinię
Sortuj wg:

Zostaw ocenę operatora jako pierwszy.

Ocena zweryfikowana
/ 5
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Ten dostawca nie posiada jeszcze recenzji. Dodaj ją pierwszy.

Avatar
Pokaż więcej
Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię

Co można znaleźć w ofercie UPC?

W ofercie firmy UPC na terenie Polski znajdziesz wiele usług telekomunikacyjnych dopasowanych do swoich potrzeb. Szukasz Internetu lub telewizji? Świetnie trafiłeś(aś). UPC jako jedna z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce dostarcza klientom:

 • Internet światłowodowy;
 • usługi telefonii komórkowej;
 • telewizję online;
 • urządzenia w atrakcyjnych cenach.

W ramach powyższej oferty otrzymasz też dostęp do atrakcyjnych pod względem ceny pakietów. W tym przypadku zamówisz usługi telewizji i Internetu w jednym pakiecie, a to wszystko w obniżonych cenach. Aktualnie dużą popularnością cieszy się promocja w pakiecie (Internet 750 mega i 176 kanałów TV) za jedyne 49,99 złotych miesięcznie przez pierwsze 5 miesięcy korzystania z usługi. Łączenie usług to jednak nie wszystko. Możesz skorzystać też z indywidualnej oferty na Internet, telewizję lub telefon. W przypadku połączenia sieciowego możesz liczyć na atrakcyjne warunki. Ceny usług zaczynają się już od 29,99 złotych w ramach akcji promocyjnej, a następnie za jedyne 59,99 złotych miesięcznie.

Zalety UPC

Korzystanie z usług UPC jako operatora telekomunikacyjnego to bardzo dobry pomysł. Firma dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom nieograniczony dostęp do usług sieciowych, telewizyjnych i telefonii komórkowej. Oto kilka zalet UPC:

 • niezawodność działania;
 • atrakcyjne ceny;
 • przejrzysta umowa o świadczenie usług;
 • krótki czas montażu sprzętu u klienta;
 • dostęp do usług serwisowych praktycznie od ręki.

Wady UPC

Jak każda firma telekomunikacyjna UPC ma swoje wady. Warto o nich wiedzieć jeszcze przed podpisaniem umowy. Dzięki temu nie zawiedziesz się na jakości usług i nie tylko. Do najistotniejszych wad firmy UPC w Polsce, zaliczamy:

 • stosunkowo niewielka ilość stacjonarnych punktów obsługi klienta;
 • brak dostępu do krótkoterminowej umowy na pół roku w ramach Internetu światłowodowego;
 • płatna instalacja usług sieciowych i TV;
 • możliwość podłączenia sprzętu i usługi tylko przez fachowców z UPC.

Dodatkowe usługi UPC

W ramach usług dodatkowych firmy UPC możesz liczyć na wiele możliwości. Decydując się na podpisanie dowolnej umowy, otrzymasz także dostęp do takich udogodnień, jak:

 • UPC TV Go;
 • pakiety FilmKlub;
 • Xotix;
 • My Prime;
 • Viaplay;
 • HBO GO;
 • Pakiet Filmbox.

Oczywiście to nie wszystkie dodatkowe usługi proponowane przez tego operatora. W ramach podpisanej umowy abonamentowej masz też opcję skorzystania z urządzeń elektronicznych w atrakcyjnych cenach, a także dodatkowego pakietu Internetu na kartę.

HBO GO w ofercie UPC

Pakiet HBO HD i HBO GO w UPC dostępny jest już przez pierwsze dwa miesiące za 10 złotych (w kolejnych 24,90 zł). To aż 3 kanały do wyboru, gdzie na bieżąco możesz śledzić losy swoich ulubionych bohaterów w serialach. Pamiętaj, że ten pakiet dokupisz do dowolnej usługi TV i Internetu w UPC.

Viaplay w UPC

Oferta Viaplay w UPC jest o tyle atrakcyjna, że każdy klient może otrzymać dostęp do gali KSW i to bez żadnych ograniczeń. Kupując pakiet Viaplay otrzymujesz sport na najwyższym poziomie, nieograniczoną rozrywkę oraz filmy w jakości FullHD i 4K.

Canal+ jako propozycja UPC

Oferta Canal+ w ramach usług telewizyjnych sieci UPC to świetna opcja dla każdego miłośnika dobrych filmów i seriali. Za jedyne 49,99 złotych miesięcznie otrzymasz dostęp do 8 kanałów premium, gdzie znajdziesz wszystkie najnowsze i najpopularniejsze tytuły telewizyjne.

Historia operatora

Usługi UPC cieszą się popularnością wśród klientów w Polsce już od 2000 roku. W ramach przejęcia przez UPC Polskiej Telewizji Kablowej doszło do prężnego rozwoju tego operatora. Firma w czasie swojej działalności na przestrzeni lat wykupiła wiele firm telekomunikacyjnych, dzięki czemu stała się trzecim co do wielkości dostawcą usług TV, Internetu i telefonii komórkowej. Ogólnie rzecz biorąc, już od wielu lat UPC jest głównym dostawcą szerokopasmowego połączenia sieciowego dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Awaryjność usług

Jeśli chodzi o awaryjność usług UPC, klienci jasno wskazują na fakt, iż nagminne awarie po prostu nie występują. Co to oznacza? Utrzymanie niskiego poziomu awaryjności usług i infrastruktury sieciowej jest możliwe, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych oraz doświadczonej kadry serwisantów sieciowych.

Przeglądając opinie w sieci, warto zaznaczyć, że konsumenci doceniają brak nieprzewidzianych przerw w dostawie Internetu i nie tylko. Nawet jeśli okresowo pojawiają się usterki i problemy z działaniem usług, te są możliwie jak najszybciej rozwiązywane. Pomimo niewielkich uwag osób korzystających z oferty UPC, warto zastanowić się nad podpisaniem nowej umowy na Internet + TV + telefon.

Czy to polska firma?

UPC to w 100% Polska firma, która swoją siedzibę ma w Warszawie. Spółka powstała w 2000 roku tuż po przejęciu Polskiej Telewizji Kablowej. Od tamtego czasu do dziś firma pozyskała ponad 1,5 mln abonentów i zaufanie klientów w całej Polsce.

Zasięg usług

Jeśli chodzi o zasięg usług firmy UPC, warto zaznaczyć, iż ta spółka obejmuje swoją ofertą ponad 150 miast w całej Polsce. Firma udostępnia na swojej stronie podstawowe narzędzia do sprawdzenia zasięgu. Dzięki temu można w prosty sposób sprawdzić, czy usługi TV, Internetu lub telefonii komórkowej są dostępne w danej lokalizacji. Obecnie firma dostarcza do klientów takie usługi, jak:

 • Internet światłowodowy;
 • Internet bezprzewodowy;
 • TV Cyfrową i online;
 • telefonię komórkową.

Czy UPC ma światłowód?

W ramach oferty UPC możesz skorzystać z opcji pakietów Internetowych w technologii światłowodowej z prędkością od 500 do nawet 1000 Mb/s. To wszystko otrzymasz w maksymalnej cenie 79,99 złotych bez uwzględnienia rabatów. Ten operator stawia głównie na rozwój infrastruktury światłowodowej, co przekłada się na jej wysoką stabilność działania i dostęp do usług na coraz większym terenie.

Telefonia komórkowa UPC

UPC jako czołowy dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce włączył do swojej oferty także usługi telefonii komórkowej w technologii 5G. Specjaliści w tej firmie wiedzą, że prędkość połączenia i stabilne rozmowy telefoniczne to podstawa. Już teraz w cenie 24,99 złotych miesięcznie otrzymasz aż 25 GB transferu i nielimitowane rozmowy i SMSy. Możesz też wykupić droższy pakiet za 59,99 złotych, gdzie transfer sięga do 50 GB miesięcznie.

UPC – TV online

Telewizja online w UPC to świetna opcja dla każdego kinomaniaka. Dlaczego? W atrakcyjnej cenie od 59,99 złotych miesięcznie otrzymasz dostęp aż do 135 kanałów. W ramach podstawowego pakietu możesz korzystać ze stacji TVP1, TVP2, TVN, Zoom, FOX, Polstat i wielu innych.

Pamiętaj jednak, że w tym przypadku dostęp do serwisów Canal+ i HBO jest dodatkowo płatny. Świetną opcją w przypadku operatora UPC jest pakiet za 94,99 złotych miesięcznie zawierający aż 175 kanałów. Przy umowie na 24 miesiące i instalacji za 0 złotych to świetna propozycja.

Alternatywą dla tej propozycji mogą być usługi TV w Vectrze, które dają dostęp do 95 kanałów w rozdzielczości 4K, a także serwisu Netflix w cenie. Operator sieci Netia również stanowi konkurencję dla UPC ze swoim pakietem 190 kanałów TV online połączonych z Internetem do 300 Mb/s.

Kontakt – UPC. Jak zamówić usługi?

Chcesz wiedzieć, jak zamówić usługi w UPC? Kontakt z tą firmą to prosta sprawa. Musisz wiedzieć, że główna siedziba firmy znajduje się pod adresem:

UPC POLSKA
al. Solidarności 171
00-877 Warszawa

Potrzebujesz szybko załatwić wszelkie niezbędne formalności? Jeśli planujesz podpisać umowę, skontaktuj się z operatorem UPC bezpośrednio przez formularz dostępny na stronie Internetowej. Możesz to także zrobić wygodnie z udziałem przedstawiciela handlowego lub w stacjonarnej placówce firmy. Istnieje także inna alternatywa. Wejdź na stronę serwisu Teletropiciel.pl, wykręć numer 881 308 302 i dowiedz się więcej o danej ofercie. To prawdopodobnie najszybszy sposób na zapoznanie się z ofertą usługi Internetu, TV i telefonii komórkowej.

Jeśli chcesz rozwiązać problemy związane z aktywacją usługi lub planujesz zamówić dodatkowy pakiet Internetu, skontaktuj się z infolinią UPC pod numerem: +48 813 813 813. Pamiętaj, że jako klient tego operatora masz też dostęp do wygodnego panelu konsumenckiego. W ten sposób opłacisz usługi i wygodnie aktywujesz nowe – w razie potrzeby. Jeśli cenisz sobie zdalną obsługę, wybierz czat online dostępny w dni robocze od 8:00 do 21:00.

Wszystkie oferty Internetu od UPC

Internet UPC

UPC to jeden z wiodących operatorów Internetu w Polsce. Będąc klientem UPC można być pewnym, że otrzymuje się usługi najwyższej jakości. Superszybki Internet światłowodowy i możliwość dopasowywania pakietów do indywidualnych potrzeb – to tylko niektóre z licznych zalet UPC.

UPC – Internet stacjonarny

UPC ma w stałej ofercie cztery pakiety Internetu, o prędkości od 300 Mb/s do aż 1000 Mb/s. Jak prezentują się opcje Internetu stacjonarnego od UPC?

 • Domowy Internet stacjonarny do 300 Mb/s – Internet światłowodowy o prędkości do 300 Mb/s, pakiet TV na początek z podstawowymi kanałami telewizji, dostęp do telewizji internetowej UPC TV Go. Modem Connect Box w cenie. 
 • Domowy Internet stacjonarny do 500 Mb/s – Internet światłowodowy o prędkości do 500 Mb/s, pakiet TV na początek z podstawowymi kanałami telewizji, dostęp do telewizji internetowej UPC TV Go. Modem Connect Box w cenie. 
 • Domowy Internet stacjonarny do 750 Mb/s – Internet światłowodowy o prędkości do 750 Mb/s, pakiet TV na początek z podstawowymi kanałami telewizji, dostęp do telewizji internetowej UPC TV Go. Modem Giga Connect Box w cenie. 
 • Domowy Internet stacjonarny do 1000 Mb/s – Internet światłowodowy o prędkości do 1000 Mb/s, pakiet TV na początek z podstawowymi kanałami telewizji, dostęp do telewizji internetowej UPC TV Go. Modem Giga Connect Box w cenie.

Co wyróżnia Internet od UPC?

Internet od UPC to przede wszystkim nowoczesna technologia światłowodowa o najwyższej prędkości i stabilności. Poza łączem internetowym, klienci UPC mają możliwość zakupu dodatkowo płatnych treści sportowych i filmowych i oglądania ich online. Ciekawą opcją jest także możliwość pozyskania konsoli XBOX Series S w ramach miesięcznego abonamentu.

Jak zamówić Internet UPC?

Aby zamówić wybraną ofertę Internetu od UPC wystarczy skorzystać z porównywarki ofert Internetu Teletropiciel. Dlaczego warto z niej skorzystać? Przede wszystkim, pomaga ona w wyszukaniu tych ofert, które są dostępne pod Twoim adresem. Dzięki temu nie będziesz tracić czasu na sprawdzanie ofert, które nie są dla Ciebie dostepne. Po drugie możesz w łatwy sposób porównać interesujące Cię oferty. Do tego, korzystanie z porównywarki Teletropiciel jest całkowicie darmowe.

Wszystkie oferty Telewizji od UPC

Telewizja UPC

Telewizja UPC to nawet 176 kanałów w najwyższej jakości. Do tego klient ma możliwość skorzystania z szeregu opcji dodatkowych, by wzbogacić swój pakiet. Na kinomaniaków i fanów sportu czekają wyjątkowe oferty specjalne.

Telewizja do 137 kanałów:

 • Telewizja 50 kanałów – najbardziej podstawowy pakiet telewizji od UPC. Zawiera on 50 kanałów telewizji, takich jak TVP 1, TVP 2, Polsat czy TVN. Poza tym otrzymujemy także dostęp do telewizji internetowej UPC TV Go oraz dekoder Mediabox. 
 • Telewizja 137 kanałów – pakiet zawierający 137 kanałów telewizji, wśród których oprócz najbardziej podstawowych stacji znajdziemy m. in. TVP Sport, Polsat Sport, TVN 24, Polsat News czy AXN. Poza tym otrzymujemy także dostęp do telewizji internetowej UPC TV Go oraz kartę 4K CI+. 
 • Telewizja 137 kanałów – pakiet zawierający 137 kanałów telewizji, wśród których oprócz najbardziej podstawowych stacji znajdziemy m. in. TVP Sport, Polsat Sport, TVN 24, Polsat News czy AXN. Poza tym otrzymujemy także dostęp do telewizji internetowej UPC TV Go oraz dekoder Horizon. W cenie znajduje się również pakiet filmy i seriale MyPrime.

Telewizja do 176 kanałów

 • Telewizja 176 kanałów – pakiet zawierający 176 kanałów telewizji. Wśród nich znajdziemy na przykład 4 kanały od AXN, Eurosport 1 i 2, Polsat Sport Extra i Canal+ Sport 5. Poza tym otrzymujemy także dostęp do telewizji internetowej UPC TV Go oraz kartę 4K CI+. 
 • Telewizja 176 kanałów – pakiet zawierający 176 kanałów telewizji. Wśród nich znajdziemy na przykład 4 kanały od AXN, Eurosport 1 i 2, Polsat Sport Extra i Canal+ Sport 5. Poza tym otrzymujemy także dostęp do telewizji internetowej UPC TV Go oraz dekoder Horizon. W cenie znajduje się również pakiet filmy i seriale MyPrime. 
 • Telewizja 176 kanałów – pakiet zawierający 176 kanałów telewizji. Wśród nich znajdziemy na przykład 4 kanały od AXN, Eurosport 1 i 2, Polsat Sport Extra i Canal+ Sport 5. Poza tym otrzymujemy także dostęp do telewizji internetowej UPC TV Go oraz dekoder Horizon z nagrywarką. W cenie znajduje się również pakiet filmy i seriale MyPrime.

Co wyróżnia telewizję od UPC?

Poza 137 lub 176 kanałami dostępnymi w standardowych pakietach UPC, użytkownicy mają możliwość zakupu dodatkowo płatnych pakietów – sportowego i filmowego. Ciekawą opcją jest także możliwość pozyskania konsoli XBOX Series S w ramach miesięcznego abonamentu. Inną usługą dodatkową jest także multiroom.

Warto wspomnieć również o usłudze UPC TV Go, dostępnej w ramach niektórych pakietów. Umożliwia ona odtwarzanie niektórych stacji TV na w aplikacji, pobieranie treści, a nawet przewijanie kanałów telewizji do 7 dni wstecz.

Jak zamówić telewizję UPC?

Telewizję UPC możesz zamówić w bardzo łatwy sposób za pośrednictwem porównywarki Teletropiciel. Wystarczy, że wpisze adres do wyszukiwarki i wybierzesz opcję “telewizja”. Ukażą Ci się oferty telewizji dostępne pod Twoim adresem. Jest to ogromna wygoda oszczędność czasu, a przy tym korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne.

Wszystkie oferty Internet + TV od UPC

Telewizja + Internet UPC

Telewizja + Internet od UPC to wszystko co najlepsze w ramach jednego pakietu! Superszybki Internet i nawet 187 kanałów telewizji – to czeka na Ciebie w ramach oferty UPC. Oczywiście każdy klient ma możliwość wyboru spośród kilku pakietów oraz usług dodatkowych.

 • 137 kanałów, 300 Mb/s – pakiet zawierający łącze internetowe o prędkości do 300 Mb/s oraz 137 kanałów telewizji. Wśród nich, oprócz najbardziej podstawowych stacji, znajdziemy m. in. TVP Sport, Polsat Sport, TVN 24, Polsat News czy AXN. Poza tym otrzymujemy także dostęp do telewizji internetowej UPC TV Go oraz dekoder Horizon. 
 • 137 kanałów, 500 Mb/s – pakiet zawierający łącze internetowe o prędkości do 500 Mb/s oraz 137 kanałów telewizji. Wśród nich, oprócz najbardziej podstawowych stacji, znajdziemy m. in. TVP Sport, Polsat Sport, TVN 24, Polsat News czy AXN. Poza tym otrzymujemy także dostęp do telewizji internetowej UPC TV Go oraz dekoder Horizon z nagrywarką i modem Connect Box z Inteligentnym Wifi. 
 • 176 kanałów, 750 Mb/s – pakiet zawierający łącze internetowe o prędkości do 750 Mb/s oraz 175 kanałów telewizji. Wśród nich znajdziemy na przykład 4 kanały od AXN, Eurosport 1 i 2, Polsat Sport Extra i Canal+ Sport 5. W ramach pakietu klient może uzyskać także dostęp do Via Play. Poza tym otrzymujemy także dostęp do telewizji internetowej UPC TV Go oraz dekoder Horizon z nagrywarką i modem Connect Box z Inteligentnym Wifi. 
 • 187 kanałów, 1000 Mb/s – pakiet zawierający łącze internetowe o prędkości do 1000 Mb/s oraz 187 kanałów telewizji. Wśród nich, oprócz najbardziej podstawowych stacji, znajdziemy m. in. TVP Sport, Polsat Sport, TVN 24, Polsat News czy AXN. W ramach pakietu klient może uzyskać także dostęp do Via Play. Poza tym otrzymujemy także dostęp do telewizji internetowej UPC TV Go oraz dekoder Horizon z nagrywarką i modem Giga Connect Box z Inteligentnym Wifi.

Co wyróżnia oferty Internet + telewizja od UPC?

Wybierając pakiet Internet + TV od UPC możesz uzyskać dostęp do szybkiego i stabilnego Internetu światłowodowego o prędkości aż do 1000 Mb/s oraz nawet do 187 kanałów telewizji. Nie musisz przy tym decydować się na żadne kompromisy, otrzymujesz bowiem najwyższy poziom usług od UPC. Dodatkowo, w przypadku wybrania najdroższego pakietu, w cenie otrzymujesz dostęp do Via Play. 

Jak zamówić Internet + TV UPC?

Aby zamówić telewizję i Internet od UPC sytarczy wejść na stronę teletropiciel.pl, wpisać swój adres w odpowiednie pola wyszukiwarki oraz wybrać opcję “Internet + TV”. Porównywarka wskaże Ci te oferty, które są dostępne pod Twoim adresem. Dzięki temu oszczędzisz sporo czasu, który inaczej poświęciłbyś na sprawdzanie, czy dany operator w ogóle świadczy usługi w Twojej okolicy. Warto również pamiętać, że korzystanie z serwisu Teletropiciel jest całkowicie bezpłatne i nie wiążą się z tym żadne dodatkowe opłaty.

Właścicielem serwisu www.teletropiciel.pl jest spółka Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0001011543, NIP: 5273035112.Użytkownicy korzystają z serwisu www.teletropiciel.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu. Administratorem danych osobowych jest Teletropiciel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70

W przypadku pytań możesz przejść do zakładki 'Kontakt' w którym znajdziesz dane kontaktowe do odpowiedniego działu.